Hlavní navigace

Konec předražených služeb - jak splnit daňovou povinnost co nejlevněji?

Komerční sdělení
Šikovná účetní, daňový poradce či finanční poradenství jako komplexní služba. Jak vyzrát na čas strávený u daňového přiznání, podkladů a ještě ušetřit?

Sdílet

Právě pro podnikatele, ale také fyzické osoby byly vytvořeny tzv. poptávkové systémy. Tyto časem a zkušenostmi prověřené srovnávače služeb, jsou tu právě pro chvíle, kdy hledáme jakoukoliv službu v rámci České republiky od daňového poradenství po rekonstrukci domu.

Stejně jako existují webové stránky, kde si můžete srovnat nabídky jednotlivých e-shopů a vybrat si tak kvalitní produkt za odpovídající cenu, jsou internetové stránky, kde to samé lze udělat právě s nabídkami služeb ze všech oborů činnosti. Právě v období daňových přiznání, jsou poptávkové systémy velmi efektivním řešením. Díky zadání poptávky, která je zcela ZDARMA, můžete poptat veškeré finanční služby od firem z celé ČR. Nabídky od prověřených dodavatelů, vám již do druhého pracovního dne budou přicházet přímo do vaší emailové schránky. Poté si již jen vyberete to nejvýhodnější řešení právě pro Vás a povinnost je splněna.

Proč si tedy nevybrat během několika vteřin firmu či živnostníka, který splňuje veškeré vaše požadavky?

Kromě možnosti vybrat si z mnoha nabídek dle veškerých vašich kritérií od různých firem z celé ČR, je také možné ověřit si kvalitu vámi vybrané služby dle klientů, kteří služby dané firmy využili již před vámi. A co je lepší než ověřená reference?

S touto unikátní službou, prorazil počátkem roku 2012 největší poptávkový systém v ČR a to AAAPOPTÁVKA.CZ, která tak jako první a v současnosti i jediná společnost nabízí prezentaci získaných referencí.

Naopak firmy, které poptávané služby realizují, mohou využíváním služby získat nové obchodní příležitosti z řad soukromých a také firemních zákazníků ale také státních institucí a to v podobě nabídky Veřejných zakázek.

Právě poptávka po službách v rámci daňového a finančního poradenství v tomto období převažuje nad vším ostatním. Díky zdravému konkurenčnímu boji mezi firmami, se tak poptávající může dostat k velice zajímavým a kvalitním nabídkám služeb z jakéhokoliv oboru činnosti v rámci celé ČR. 

Také z pohledu dodavatele, tedy živnostníka či společnosti, která dané služby nabízí a poté realizuje, jsou služby poptávkových systémů velmi zajímavé. I jim je tak usnadněna cesta k jejich budoucímu klientovi a jednotlivé poptávky z jejich oboru jsou jim průběžně zasílány na kontaktní email pro další zpracování a tvorbu nabídky budoucímu klientovi. Registrace takové firmy do poptávkového systému je zcela bezplatná, dodavatel si může nastavit zasílání poptávek (neplaceně bez kontaktu na poptávajícího), aby si získal přehled o nabízených poptávkách, ale může také využít placených variant, kdy získává kontakt na poptávající firmu či fyzickou osobu, která má zájem o služby právě dané firmy uvedl Jakub Sklenář, výkonný ředitel společnosti AAAPOPTÁVKA.CZ, s.r.o., která poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ provozuje.

Již 4. rokem provozujeme v rámci našeho projektu AAAPOPTÁVKA.CZ také sekci Veřejné zakázky, kde jsme v uplynulém roce dosáhli úspěchu v podobě 41 389 zveřejněných veřejných zakázek o celkovém objemu přes 200 miliard Kč. Doplnil výkonný ředitel Jakub Sklenář za poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).