Hlavní navigace

Kvůli úpravě pojistné smlouvy už chodit do pojišťovny nemusíte

Komerční sdělení  Autor: 287592
V dnešní době internetu je již běžné nakupovat přes internet či sledovat svůj bankovní účet a provádět on-line platby. Ani pojištění nezůstává v tomto pozadu a na trh přichází zajímavá novinka, která umožňuje klientům ovládání jejich pojištění přes internet.

Sdílet

„Mám několik pojistek, ale už se v nich ani moc neorientuji“. Jana, Kladno. Občas se stane, že klient vlastně ani netuší, kolik pojistných smluv vlastně platí a která rizika má pojištěná. Každý obchodník se na schůzce samozřejmě ptá, která rizika klienta nejvíce trápí, případně která má již jakým způsobem pojištěné. Jen díky tomu se dá navrhnout takové pojištění, které přesně vystihuje jeho aktuální potřeby každého jednotlivce. ČSOB Pojišťovna na tuto situaci reagovala spuštěním webové aplikace Účet online, která všechny smlouvy klienta shromažďuje na jednom místě a umožňuje klientovi jejich jednoduchou a přehlednou evidenci.

„Úrazové pojištění jsem si uzavřel již před delší dobou. Nyní uvažuji o změně stávající smlouvy. Problém však je v tom, že jsem ji někam založil a tak nemám co porovnávat.“ Petr, Poděbrady

Bohužel klienti často neví, jak jejich smlouva, kterou si sami a dobrovolně platí, vypadá. Pojistné částky z dřívějších smluv již dnes nemusí stačit. Často je také možné čerpat některé úlevy či slevy na pojistném, o kterých klient ani netuší. Jednoduchý přehled kdykoli chcete, i to umožňuje služba Účet on-line.

Nedávno jsem se přestěhovala do nového bytu. Změny trvalého bydliště znamená mnoho zařizování a fronty na úřadě. Změnu u svých pojistek jsem ale zvládla z domova. Alžběta, Most.

Účet online umožňuje, kromě komplexního přehledu všech pojištění klienta, provádět vybrané změny na pojistných smlouvách a změny osobních údajů na smlouvách životního pojištění. Kvůli změně adresy, e-mailového kontaktu nebo telefonu již není nutné chodit na pobočku.

&Založil jsem si investiční životní pojištění. Mé potřeby se však mění a s tím souvisí i potřeba změnit rozložení investice.& Jiří, Ostrava 

Účet online bude v brzké době rozšířen o další možnosti úprav a změn, která si klienti budou moci na svých pojistných smlouvách provést. Těšit se mohou zejména klienti nového Investičního životního pojištění Variace, které ČSOB Pojišťovna spustila letos v dubnu. Ti si pomocí služby Účet online budou moci převádět jednotky z fondu do fondu nebo měnit alokační poměry mezi jednotlivými fondy pojištění. Změnit vlastní investiční strategii tak bude možné i z tepla domova a s bačkorami na nohou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).