Hlavní navigace

Nejvíce si půjčujeme na koupi domu či bytu

Komerční sdělení
Sníte o vlastním bydlení? Vzít si hypotéku na pořízení bytu či domu je stále výhodné a pro mnoho Čechů lákavé.

Sdílet

Více než jedna třetina Čechů má v současné době nějakou formu půjčky. Mezi ty nejvýhodnější stále patří hypotéka. Češi jsou v tomto ohledu poměrně konzervativní a vyšší částky si půjčují hlavně u bankovních institucí. Server Měšec.cz pro své čtenáře připravil srovnání nabídek největších finančních domů v České republice. Ihned tak zjistíte, jakou šanci na získání hypotéky máte u konkrétní banky, výši úrokové sazby, která je pro naše čtenáře zvýhodněná, a odhad měsíční splátky.

Porovnat nabídky bank se vyplatí i v případě, že vám končí fixace ve vaší stávající bance a plánujete vaši hypotéku refinancovat. Hypoteční kalkulačka vám ukáže nabídky, které na pobočce málokdy získáte.

Se vším vám pomůžeme

Vyberete-li si nabídku, která vám vyhovuje nejvíce, zařídíme vše za vás. Naši vyškolení makléři s vámi vyřeší veškeré papírování, zodpoví případné dotazy a pomohou vám proces získání hypotéky dovést až k podpisu smlouvy.

Zeptali jsme se na největší výhody hypotéky:

  •  velmi nízká úroková sazba,
  •  poskytnutí až 100% hodnoty zastavené nemovitosti,
  •  možnost změny výše splátek podle potřeby,
  • nulový poplatek za poskytnutí hypotéky,
  • mimořádná splátka úvěru.

Refinancování s úrokem již od 2,1 % 

Refinancování se většinou využívá při skončení doby fixace úrokové sazby, zpravidla v situaci kdy je nabídka nových podmínek stávající bankou pro klienta horší než nabídky v danou chvíli na trhu dostupné. Cílem je tak získat výhodnější nabídku a ušetřit peníze. Na serveru Měšec.cz si můžete zdarma porovnat refinancování.

Výhody refinancování:

  •  získání úvěru s nižší úrokovou sazbou,
  • možnost rozložit splácení hypotečního úvěru do delšího časového období.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).