Hlavní navigace

Neplaťte za web zbytečně. Dvojitá porce hostingu zdarma pro vaše .CZ domény

Komerční sdělení
Hostujte své .CZ domény u ACTIVE 24 a navíc získejte 100 % objednaného platebního období zdarma. Můžete získat webhosting zdarma až na 10 let.

Sdílet

Ke každé .CZ doméně patří i správný webhosting, tedy pronájem prostoru pro webové stránky. Jeho cena se může pohybovat od několika korun až po tisíce za měsíc. Na kvalitě webhostingu se však rozhodně nevyplatí šetřit, od jeho funkčnosti a technické podpory totiž závisí dostupnost vašich stránek a služeb.

Ubytujte svou .CZ doménu v pětihvězdičkovém hotelu 

.CZ doména je virtuální adresou vaší osoby, firmy nebo služby, díky které vás na internetu zákazníci jednoduše najdou. Je nezbytné, aby byla zapamatovatelná a jednoduchá. A jednoduchá i intuitivní musí být i samotná registrace domény, to vše najdete u nás, pětihvězdičkového registrátora. Převeďte si k ACTIVE 24 doménu .CZ a webhosting a využijte akci 100 % webhostingu zdarma.

Pokud si zaregistrujete novou .CZ doménu, získáte několik prémiových služeb zdarma – ať už Superstránku, která vám umožní vytvořit si plnohodnotný web s propojením na sociální sítě za 5 minut, vlastní fotogalerii nebo ochranu DNSSEC, která sníží riziko zneužití elektronické pošty, či citlivých údajů. Samozřejmostí je přesměrování návštěvníků na jiný web nebo přesměrování došlé elektronické pošty na jakoukoliv jinou e-mailovou adresu, kterou si vyberete.

Špičkovou kvalitu služeb v oblasti registrace .CZ domén potvrzuje i titul Certifikovaný registrátor a nejvyšší možný počet hvězdiček, které společnost ACTIVE 24 získala od správce české národní domény CZ NIC a každoročně je obhajuje.

.CZ doména u ACTIVE 24 jako v bavlnce

Webhosting od ACTIVE 24 splňuje nejpřísnější technická kritéria. Hardware využíván pro hostingové služby je maximálně spolehlivý a bezpečný a jeho výběr probíhá na základě dlouholetých odborných zkušeností. Kontrola funkčnosti systémů je nepřetržitá, stejně jako zákaznická podpora, která je klientům k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Webové stránky tak mají dokonalé zázemí a zákazníci jistotu, že se jejich požadavkům bude věnovat vyškolený odborník v horizontu sekund, minut či hodin.

I k hostingu poskytuje ACTIVE 24 několik služeb zdarma. Patří mezi ně instalace nejpoužívanějších redakčních systémů, jako jsou Wordpress, Joomla, Drupal a další, jediným kliknutím a množství chytrých nástrojů jako například Microsoft WebMatrix, Program Flexible, přehledné statistiky návštěvnosti, či monitoring serverů.

Až 10 let hostingu zdarma pro vaše .CZ domény

Špičková kvalita služeb pro .CZ domény i webhosting je v ACTIVE 24 samozřejmostí. Vyzkoušet si ji může každý, momentálně i s výhodným bonusem. Při přechodu s .CZ doménou na webhosting ACTIVE 24 totiž dostanou zákazníci až 100 % hostingu zdarma. Například při předplacení hostingu na 5 let dostane zákazník dalších 5 let webhostingu zdarma. Akce platí až do výšky 10 let pro objednané webhostingové balíčky Basic a Komplet nebo multihostingové balíčky Home a Business. Zákazníci tak ušetří oproti konkurenčním provozovatelům webhostingu až několik tisíc ročně a svému webu zajistí dokonalé pohodlí na .CZ doméně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).