Hlavní navigace

Obchodujete v cizích měnách? Změnit banku se vám může vyplatit

Změnit banku se vám může vyplatit! 1 účet až v 31 měnách, europlatby za 20,60 Kč a nadstandardní úročení. To je vizitka Firemního multiměnového účtu EASY od CITFIN.
22. 10. 2012

Sdílet

1 účet až v 31 měnách, europlatby za 20,60 Kč a nadstandardní úročení. To je vizitka Firemního multiměnového účtu EASY od CITFIN.

Na českém trhu je k dispozici poměrně velké množství firemních účtů, nicméně výběrem toho správného mohou podnikatelé významně ušetřit na svých firemních financích. Za ušetřené peníze může firma pořídit jiné potřebné věci.

Jedním z nejlepších příkladů na trhu firemních financí je Firemní multiměnový účet EASY od společnosti Citfin. Tento účet je určen především pro ty firmy, které se zabývají vývozem či dovozem ze zahraničí. Kromě základních výhod, mezi které patří vedení účtu zdarma, první 3 europlatby v měsíci zdarma a další pouze za 20,60 Kč, tuzemské a mezinárodní příchozí platby taktéž bez poplatku, přišla společnost na počátku října tohoto roku s další výhodou. Tou je úročení účtu zvýhodněnou úrokovou sazbou ve výši 2 % p.a.

Ti klienti, kteří budou mít v daném měsíci obrat ze směny dvakrát větší, než je jejich průměrný zůstatek na účtu, dosáhnou na maximální výši úročení. Tato zvýhodněná sazba se týká i všech ostatních měnových podúčtů.

Účty, které výše zmíněnou podmínku nesplní, budou úročeny základní úrokovou sazbou, jež se liší dle měn, ve kterých úročení probíhá. I ve své základní podobě se jedná o jednu z nejlepších nabídek na českém trhu. Celý přehled měn a jejich úročení naleznete v této tabulce.

Skvělé nastavení tohoto účtu dokládají i slova chvály od těch, kteří jej aktivně využívají ve svém podnikání. V porovnání s ostatními bankovními i nebankovními subjekty se jedná o nejlepší nabídku, jakou může importér či exportér na českém trhu získat, říká Ing. arch. Petr Novák, klient společnosti Citfin a jednatel společnosti Jespen, která se specializuje na prodej designového nábytku.

Přesvědčte se sami a porovnejte účet se svým stávajícím!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).