Hlavní navigace

Podnikatelský kontokorent s úrokem od 4,9 %

Komerční sdělení
Podnikatelům a firmám teď Fio banka nabízí nový kontokorent.

Sdílet

Fio banka přichází s novinkou pro všechny podnikatele a firmy hledající neúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou. Zároveň umožňuje jeho nepřetržité čerpání bez nutnosti splacení ani na jeden den v roce. Nový kontokorent je bez poplatků za zřízení i vedení a navíc nabízí výhodné pásmové úročení. Úvěry do 300 000 Kč jsou s úrokem 9,9 %, částka nad tuto hranici je pak úročena sazbou 7,9 %. Kromě toho získají všichni klienti slevu 1 % z úrokové sazby za každý rok bezproblémového průběhu čerpání, čímž jim může klesnout základní úrok až na 4,9 %, respektive 2,9 %.

„Vnímáme dlouhodobý zájem podnikatelů o naše produkty a tomu také přizpůsobujeme nabídku. Bezplatný účet pro živnostníky a firmy máme již řadu let, k tomu jsme loni přidali platební terminály pro obchodníky a nyní nadešel čas na výraznou proměnu podnikatelského kontokorentu. Má nízký úrok, navíc s možností ho opakovaně snižovat, nulové poplatky a není nutné ho splatit ani na jediný den v roce. Věříme, že to jsou ty pravé trumfy, které budou hrát podnikatelům do karet,“ komentuje novinku obchodní ředitel Fio banky Jan Bláha.

Nový kontokorent mohou získat noví i stávající klienti, kteří již využívají některý ze současných kontokorentních tarifů. Je také možné uplatnit i předchozí roky, kdy úvěr čerpali u jiné banky, a tím si úrok ještě snížit. Kontokorent lze získat k podnikatelskému účtu, který Fio banka nabízí bez poplatků a bez podmínek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).