Hlavní navigace

Rozumíte dokonale svému IT?

Komerční sdělení  Autor: 329515
Nemusíte rozumět technologiím. Stačí, když dokážete říci, co by vaše síť měla umět. Zbytek je na dodavateli. T-Mobile rozšiřuje nabídku svých služeb a stává se partnerem, který dokáže kompletně pokrýt vaše potřeby v oblasti telekomunikací a IT.

Sdílet

Nové služby T-Mobile umožňují mimo jiné platit za správu počítačové sítě stejným způsobem jako za telefony. Na vyúčtování máte předem domluvenou, pevně stanovenou částku, která zahrnuje nejen nákup potřebných technologií, ale i jejich provoz, dohled nad nimi, servis a případnou výměnu ve chvíli, kdy už nebudou stačit vašim požadavkům.

Při poskytování těchto služeb nabízí T-Mobile svým zákazníkům garantovanou kvalitu služby, takže přesně znáte lhůtu, kterou je T-Mobile povinen dodržet při odstranění případné závady.

Pokud už zákazníkem T-Mobile jste, ušetříte i na administrativě. Budete dostávat jednu fakturu za všechny IT a telekomunikační služby. Správa počítačové sítě se objeví na vaší faktuře spolu s dalšími službami, jako jsou mobilní i pevné hovory, SMS nebo MMS a mobilní i pevné připojení k internetu. Navíc budete mít jediného partnera pro jednání o všech komunikačních službách, u kterého můžete uplatňovat zvýhodnění a slevy.

Nabídka T-Mobile není omezena jen na dodávku počítačových sítí, stejným způsobem je nabízena dodávka a správa telefonních ústředen a koncových telefonů, opět za pevně daný měsíční paušál, s garantovanou kvalitou služby, s nastavením podle vašich potřeb a s kompletní podporou při každodenním provozu.

T-Mobile je integrovaný operátor se širokou škálou služeb. Stává se silným partnerem nejen v oblasti mobilních, pevných a datových služeb, ale i spolehlivým dodavatelem IT řešení. Vy rozumíte podnikání, my komunikaci.

Více informací naleznete zde:
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).