Hlavní navigace

Saxo Bank si odváží ze soutěže 2012 World Finance Awards hned dvě ceny

Saxo Bank, specialista na on-line obchodování a investice, získala v letošním ročníku soutěže World Finance 2012 dvě ceny v kategorii Foreign Exchange Awards.
15. 6. 2012

Sdílet

Saxo Bank si odnesla ocenění za nejlepšího poskytovatele řešení pro White Label klienty (Best White Label Solution Provider) a nejlepší mobilní platformu pro obchodování (Best Mobile Trading Platform).

V současnosti tvoří partnerství typu White Label téměř polovinu byznysu Saxo Bank. Toto partnerství využívá více než stovka klientů a je známý po celém světě. Jeho pokrokový přístup zaměřený na průběžné investice do technologií byl úspěšný a v oboru se dočkal širokého uznání, jak uvedl magazín World Finance. Jde o čtrnáctideník a zároveň portál , který podrobně mapuje a analyzuje finanční průmysl a světovou ekonomiku.

Aplikace Saxo Bank poskytuje nejnovější informace z trhů a je určena pro mobilní telefony iPhone® a Android. Stáhnout si ji můžete zdarma, stejně jako nepřeberné množství informací z finančních trhů – zprávy, analýzy, video blogy, komentáře, průzkumy, finanční kalendář, kurzy a grafy více než 13 tisíc investičních instrumentů. Aplikace podporuje širokou škálu platforem a je optimalizována tak, abyste ji mohli jednoduše a rychle ovládat pouhým dotykem.

Saxo Bank 21. dubna představila aplikaci přizpůsobenou svým white label klientům. První obchodní den od jeho představení, tedy 23. dubna, bylo prostřednictvím této aplikace uskutečněno až 89 procent celkového objemu všech mobilních transakcí. Oproti průměrným 55 procentům z poloviny dubna šlo o nejrychlejší nárůst ze všech nových platforem uvedených v historii Saxo Bank.

Kim Fournais, spoluzakladatel a CEO Saxo Bank, k tomu dodává:

Těchto ocenění bychom nedosáhli bez našich fantastických zaměstnanců z celého světa. Všem z nich dlužíme velké poděkování za jejich tvrdou práci a obětavost. Chceme být i nadále bankou, kterou preferují naši white label klienti, obchodníci i aktivní investoři, kteří celosvětově obchodují napříč širokou škálou tříd aktiv. Naším cílem vždy bylo poskytnout klientům jen ty nejlepší možné nástroje a služby. Na tyto dvě ceny jsme náležitě hrdí, protože jasně odráží naše úsilí.

Celý rozhovor s Kimem Fournaisem můžete najít tady:
http://www.wor­ldfinance.tv/bro­kerage/saxo-bank-kim-fournais-pioneering-brokerage-services/ 

O společnosti Saxo Bank

Saxo Bank je přední specialista na online obchodování a investice s klientelou z celého světa. Tři specializované a plně integrované obchodní platformy: SaxoWebTrader založený na internetovém prohlížeči, instalovatelný SaxoTrader a obchodní platforma pro mobilní zařízení SaxoMobileTrader jsou dostupné ve více než 20 jazykových verzích. Saxo Asset Management poskytuje služby vysoce majetným soukromým klientům a institucionálním investorům. V roce 2010 pokračovala Saxo Bank v diverzifikaci svých obchodních aktivit akvizicí společnosti Saxo-E*Trade Bank specializující se na online investice a akvizicí dánské spořitelny Brørup Sparekasse. Skupina Saxo Bank sídlí v Kodani a své pobočky provozuje v Europě, Asii, na Blízkém východě a v Austrálii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).