Hlavní navigace

Službu iZakázky využívá už více než 1500 lidí

Komerční sdělení
Novou informační službu iZakázky od České pošty využívá po prvních dvou měsících více než 1500 českých podnikatelů.

Sdílet

Společnost spustila na českém trhu unikátní systém, který dokáže sofistikovaně sledovat zakázky už od 20 000 korun a v průměrné hodnotě 80 000 korun, v polovině dubna. Služba už hlásí také první úspěšné uživatele, kterým přinesla získání veřejné zakázky.

Jsme spokojeni, protože první dva měsíce jsme se intenzivně věnovali zkoumání funkčnosti systému a jeho vylepšování. Dnes mají iZakázky skutečně všechny parametry, které od nich očekáváme, proto teprve nyní spouštíme masivnější marketingovou podporu projektu, říká Tomáš Ječný, vrchní ředitel ICT divize České pošty.

Služba iZakázky je dostupná na internetových stránkách www.i-verejnezakazky.cz a obsahuje novinky ze 120 oborů a všech cenových úrovních veřejných zakázek. Sleduje obří tendry vypsané státními institucemi, stejně jako malá výběrová řízení od lokálních zadavatelů.

iZakázky jsou první ochutnávkou z velkého připravovaného informačního projektu České pošty, kterým se největší český zaměstnavatel rozhodl pomoci podnikatelům a manažerům získat přístup ke klíčovým obchodním informacím. Od 1. července k nim přibude také služba iPředpisy, jež přináší souhrn nejdůležitějších právních novinek, které se týkají podnikání a každodenní praxe. Aktuality budou podnikatelům vysvětlovat nejvýznamnější čeští právní experti.

Podobně jako v případě iZakázek, hledáme i u iPředpisů unikátní přidanou hodnotu, kterou podnikatelům můžeme přinést. U iZakázek jsme se soustředili na šíři prohledávaných veřejných zdrojů a kvalitu analyzovaných informací, u iPředpisů přinášíme srozumitelný a odborný právní výklad. Nechceme pouze přeposlat paragrafy ale skutečně jednoduše vysvětlit, v čem se ta či ona právní novinka projeví v praxi, vysvětluje Tomáš Ječný.

Česká pošta chce využít svojí mnoholetou zkušenost, odbornost a znalosti a podpořit rozvoj malého a středního podnikání a iZakázky a iPředpisy jsou prvními vlaštovkami, které k tomu mají pomoci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).