Hlavní navigace

Snem každého startupu je raketový růst. Co dělat, když se splní?

Jak se poprat s tím, když se z garážového projektu stává firma o sto zaměstnancích? Tipy od Skypicker.com, Liftago nebo Air Bank získáte na konferenci O startupech a lidech.
1. 3. 2016

Sdílet

Rozrůstáte se? Čeká vás nastavování procesů, aby firma nepropadla totálnímu chaosu. Přitom ale nesmíte odradit kolegy a přijít o startupové nadšení. Zároveň potřebujete kvalitní lidi, kteří budou firmu posouvat. Kde je ale hledat a jak je motivovat, aby zůstali? Pomocnou ruku v podobě konkrétních příběhů z praxe vám podá konference O startupech a lidech už 7. dubna.

Může model svobody v práci vůbec fungovat? Co se v Etnetera a.s. z této myšlenky osvědčilo a které nápady naopak vůbec nevyšly? Dozvíte se v prezentaci Martina Paličky. Dá se ze startupu vybudovat globální firma s miliardovými obraty? Oliver Dlouhý se svým Skypicker.com to dokázal. Poradí vám, jak zvládnout rychlý růst i hledání kvalitních zaměstnanců.

Od svého vzniku urazila Air Bank a.s. dlouhou cestu. Ze startupu se rozrostla v korporaci. Po čtyřech letech provozu má přes 600 zaměstnanců. Jak postupovali, aby vše fungovalo, prozradí Karolina Šrámková. Čím rychleji rostete, tím rychleji se projevují chyby procesů. Nechte si od Ondřeje Krátkého poradit personální přístupy, které v Liftago umožňují rychlé tempo zvládat.

Hledání zaměstnanců se žádný startup nevyhne. Víte ale, kde a jak oslovit ty správné? Nábor nových lidí znamená také marketing na sociálních sítích. O současné trendy se s vámi podělí konzultantka sociálních médií Eliška Vyhnánková. Worskshop nabídne rady, jak pečovat o zaměstnance, čeho se vyvarovat při psaní inzerátů nebo co je dobré podchytit ještě před tím, než firma vyroste.

Přečtěte si kompletní program na internetových stránkách konference O startupeh a lidech a zaregistrujte se, pokud nechcete přijít o příležitosti zeptat se na to, co váš startup aktuálně pálí.

Hlavním partnerem konference je společnost LMC, mediálním partnerem je server Podnikatel.cz. Konferenci podporuje Node5. Konferenci organizuje TUESDAY Business Network a produkčně zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).