Hlavní navigace

To nejlepší z digitálního marketingu pro byznys nabídne WebTop100

Komerční sdělení
Firmy, které v této oblasti mají opravdu co říct, se sejdou už za 2 týdny v Praze. Největšími lákadly konference jsou Feedo.cz, ASTRATEX, Alza.cz, TESCOMA a Bageterie Boulevard.

Sdílet

Konference WebTop100 se uskuteční 15. listopadu a svým návštěvníkům nabídne témata, která nejčastěji rezonují dnešním trhem. Jste připraveni zdolat svět digitálního marketingu? Více než 40 řečníků vám ukáže cestu, kterou se vydat, a popíší i ty, kterým je lepší se vyhnout. Prozradí vám, jak udělat z návštěvníka zákazníka pomocí obsahu. Jak vstoupit do online prostředí a nepošlapat si offline. Jak zvládnout radikální repositioning nebo jakým směrem se bude posouvat moderní analytika.

Osobní pozvánku na konferenci spolu se svým doporučením konkrétních přednášek si pro vás připravil Luboš Plotěný, ředitel Dobrého webu a Garant projektu WebTop100. Co návštěvníkům přinese letošní 15. ročník se dozvíte v krátkém videu.

 

Na konferenci vás také srdečně zvou:

Štěpán Jandl, marketingový manažer Feedo a Martin Molčan, CEO Feedo

Pánové z e-shopu Feedo.cz pohovoří o tom, jak udělat z návštěvníka zákazníka pomocí obsahu. Podělí se s vámi také o to, jak tyto aktivity vyhodnocují.

 

Jan Podhorný, Head of Marketing & Graphic Design TESCOMA a Radim Roženek, vedoucí online obchodu TESCOMA

Jak vstoupit do online prostředí a nepošlapat si offline. Takový název nese přednáška pánů ze společnosti TESCOMA. O čem budou na konferenci mluvit, vám prozradí už teď ve své pozvánce.

 

Kromě dvou hlavních sálů s programem, nabitých více než 40 řečníky, se můžete těšit také na sál Fórum. Tam budete mít totiž možnost popovídat si s vybranými řečníky, kteří zodpovědí vaše doplňující otázky.

Přečtěte si kompletní program na webu konference a setkejte se 15. listopadu v Grandior Hotel Prague s odborníky v oblasti digitálního marketingu. Využijte příležitosti rozšířit své obchodní kontakty a načerpat zkušenosti ostatních díky žádanému networkingu.

Hlavními partnery konference jsou společnosti Forpsi a Trask solutions. Partnerem akce je OWOX. Mediálně akci podporují E15.cz, Lupa.cz, Marketing Journal, Podnikatel.cz a Živě.cz. Produktovými partnery jsou Audioteka.cz, ChargeBox a STRV. Organizátorem akce je konzultační agentura Dobrý web, produkčně zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).