Hlavní navigace

Vydělejte si na dvě dovolené v roce

Komerční sdělení  Autor: 518993
Žádné půjčky, žádné pyramidy, žádné podvody. Peníze na druhou dovolenou může člověk získat i poctivou prací. Stačí, když se mu podaří splnit plán prodeje nebo získat nové klienty. Jak? Pomocí barev, efektních grafů nebo videa.

Sdílet

I když s tím vnitřně nemusíte souhlasit, o obchodním úspěchu rozhodují nejen faktické informace, ale minimálně do stejné míry i schopnost jejich prezentace. Tedy například vhodné barvy, obrázky, videa či další multimediální prvky. I ty mohou ovlivnit, zda získáme nové klienty nebo zvýšíme prodeje zboží.

Pokud si lidé mohou vybrat mezi informacemi v prosté textové formě a multimediálním pojetím stejných dat, osm osob z deseti si podle studie časopisu Presentations vybere multimediální, kvalitně zpracovanou verzi a bude tvrdit, že jde o lepší nabídku s lepšími cenami a produkty.

Lepší práce s grafikou

Vytvořit profesionální nabídku je v běžném provozu náročné. Aby výsledek k něčemu vypadal, je potřeba nejprve připravit obrázky nebo videa ve specializovaných aplikacích. Ještě složitější je to s tvorbou hezky vypadajících složitějších grafů. Nebo alespoň bývalo.

Nároky na grafické zpracování neustále rostou. Proto jsme nástroje pro úpravu obrázků a videí integrovali v nové verzi Office 2010 přímo do našich programů, říká Petr Bobek, produktový manažer divize Information Worker ve společnosti Microsoft.

Skupinové úpravy

V praxi to znamená, že firmy již nemusejí utrácet za specializované nástroje. Vystačí si navíc i s méně výkonnými počítači, protože není nutné souběžně spouštět více programů. Protože však základem zůstávají přesné a aktuální údaje, je důležitá i další nová vlastnost nových Office.

Ta umožňuje sdílet dokumenty s ostatními přes webového úložiště SkyDrive, přičemž na jednom dokumentu může pracovat i více lidí najednou a u všech úprav je vidět, kdo je jejich autorem. Vybrané části textu je navíc možné v případě potřeby proti úpravám chránit.

Kde vyzkoušet

Zkušební verze Microsoft Office 2010 je ke stažení na www.officedopra­ce.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).