Hlavní navigace

Vylepšete své prodejní schopnosti a zvyšte svou šanci na úspěch!

Zářijové setkání seriálu Business Tuesday se tentokrát zaměří na umění prodávat, tipy pro úspěšný a efektivní prodej a představí netradiční možnosti prodeje produktů a služeb.
11. 9. 2012

Sdílet

TUESDAY Business Network pořádá v úterý 18. září 2012 další pravidelné setkání ze seriálu Business Tuesday na téma Naučte se prodávat lépe. Toto setkání je určeno všem obchodním zástupcům a manažerům, pro které jsou prodejní dovednosti základním profesním vybavením, všem podnikatelům a majitelům firem. Prodej není snadná záležitost zvlášť v období ekonomické nestability. O tom, jak zvýšit efektivitu prodeje, jaké využívat nástroje a aplikace či jak prodávat přes partnery budou přednášet zkušení odborníci ve svém oboru. Účastníci se na chystaném setkání dozvědí řadu cenných informací a praktických rad, které jim pomohou zdokonalit jejich obchodní dovednosti, dozvědí se, jak si získat nové zákazníky, dodavatele a obchodní partnery. Setkání zároveň nabídne prostor k diskuzi s odborníky a k navázání nových obchodních příležitostí. 

Přednášet budou:

  • Pavel Matoušek – zakladatel a jednatel společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o., který se řadí mezi přední internetové podnikatele a má za sebou několik úspěšných projektů. Mezi jeho hlavní každodenní náplň práce patří řízení společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o. a AAA DOPYT.SK, s.r.o. a neustálé vylepšování především produktové a marketingové části těchto dvou projektů, které drží prvenství mezi poptávkovými systémy v České i Slovenské republice. 
  • Jan Laibl – začínal jako obchodní zástupce a postupně získával nové zkušenosti s prací se zákazníky. Zabýval se i teoretickými základy obchodu a marketingu a začal se o obchod zajímat i z jiného úhlu, což ho přivedlo k nápadu vytvoření svého vlastního prodejního skriptu, který aplikuje ve své společnosti a využívá k tomu prodejní Platformu 5. Díky ní je schopen na základě pětibodového návodu zjistit, jakým způsobem navázat vztah se zákazníkem. Tuto platformu využívá v rámci školení, díky kterému posluchači lépe pochopí profesi obchodníka a může být také nápomocna zkušeným obchodníkům ke zlepšování obchodních dovedností.
  • Filip Dřímalka – původním povoláním vystudovaný právník. Po pracovních zkušenostech v zahraničí v zákaznickém servisu a obchodu získal bohaté zkušenosti v oblasti B2B marketingu a v současné době se věnuji marketingovému a obchodnímu poradenství. Mezi jeho zákazníky patří velké společnosti jako T-Mobile, LMC, Mercedes, Telefónica a další firmy velkých formátů. Kromě toho provozuje internetovou aplikaci Customer point, informační platformu Know How Klub a je hlavním odborným poradcem projektu na podporu začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy.

Program akce je k dispozici na stránce akce.

Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře.

Mediální podporu zajišťují E15.cz, EURO, Lupa.cz a Podnikatel.cz. Technologickým partnerem je společnost CZC.CZ. Akci pořádá nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network za podpory společnosti PWC. Produkci zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).