Hlavní navigace

Vyřešte EET s předstihem: Poskládejte si jednoduchou ePokladnu sami

Komerční sdělení
Podnikatel si nemusí kupovat celé pokladní řešení nové. ePokladnu si poskládá dle potřeby. Toto řešení pomůže zjednodušit systém, udělá pořádek v účtenkách a v evidenci zásob.

Sdílet

Jak začít?

První krok spočívá ve výběru vhodné varianty mobilní aplikace. Poté si podnikatel zvolí mobilní termo tiskárnu a přidá tablet nebo chytrý telefon. V případě, že vystavuje účtenek málo, nemusí si tiskárnu pořizovat, ale jednoduše je zasílat přímo do emailu zákazníka. Pokud navíc potřebuje přijímat platby kartou, může si pořídit mPOS platební terminál. Díky řešení Vodafone ePokladna získá podnikatel vše na jednom místě a poskládá si své řešení na míru

Aplikace

Aplikace Vodafone ePokladna je srdcem celého systému. Spravuje evidenci tržeb a zasílá zákonem požadovaná data. Na výběr je ze tří variant licencí, které jsou přizpůsobené na různé typy podniků. Kromě češtiny komunikuje aplikace anglicky a vietnamsky.

ePokladna Mini

ePokladna Standard

ePokladna Komplet

Automatická záloha do Cloudu

Automatická záloha do Cloudu

Automatická záloha do Cloudu

8 přednastavených položek, které můžete prodávat

Neomezený počet přednastavených položek, které můžete prodávat

Neomezený počet přednastavených položek, které můžete prodávat

Možnost tvorby slev a promoakcí

Skladové hospodářství

Restaurační mód (tisk objednávek, rozvržení stolů)

Tablet/telefon

Aplikace se může nainstalovat na zařízení, které už podnikatel vlastní. Pokud chce mít celý balíček pohromadě v novém, může si u Vodafonu pořídit i výkonný chytrý telefon nebo tablet. Zařízení Vodafonu jsou dostupná za zvýhodněnou cenu. Například chytrý telefon Vodafone Smart turbo 7 stojí jen 1 964 Kč a tablet Vodafone Tab speed 6 vyjde na 2 956 Kč.

Tiskárna

Zákazníci budou vyžadovat účtenky a k tomu potřebuje podnikatel tiskárnu. Vodafone nabízí mobilní tiskárnu, kterou jednoduše připojí k zařízení s nainstalovanou aplikací. Účtenky využije i k promo účelům, může na ně totiž tisknout adresu, webové stránky, nebo zajímavé zvýhodněné akce.

Tiskárna Bixolon

Tiskárna Rongta

Android, iOs

Android

Rychlost tisku 90 mm/s

Rychlost tisku 80 mm/s

Platební terminál

Platební terminál sice není povinnou výbavou řešení EET, ale podnikatelům jistě přinese užitek. mPOS platební terminál připojí pomocí BlueTooth k telefonu nebo tabletu a ihned může přijímat platby kartou. Možnost placení kartou přiláká více zákazníků, kteří více utrácí, a tak platební terminál může znamenat zvýšené tržby. Od Vodafonu je platební terminál zcela zdarma. Podnikatel platí jen paušální poplatek České spořitelně a za každou platbu banka strhne jen 1,39 % z ceny platby.

ePokladna: jednoduché a chytré řešení

Výhoda pokladního řešení od Vodafonu je v tom, že si jej každý podnikatel může poskládat na míru svému podnikání. Zároveň může využít i své dosavadní zařízení jako jsou chytré telefony a tablety. Aplikaci ePokladna si pak mohou do konce února 2017 vyzkoušet zdarma na vlastní kůži.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).