Hlavní navigace

Zhodnocení o 45,2% dosáhl od začátku roku investiční program Saturn společnosti Colosseum, a.s.

Komerční sdělení  Autor: 258398
I letos tak pokračují úspěchy dosažené v rámci správy aktiv společnosti Colosseum, a.s. Výnos za první dva měsíce letošního roku překonal i výsledky za loňský rok, kdy byly účty klientů využívajících program Saturn zhodnoceny o 37,8 %.

Sdílet

Jedná se o dolarové zhodnocení, které reprezentuje skutečný výnos na klientských účtech po odečtení všech poplatků a odměn.

Program Saturn je investiční služba, která spadá do kategorie Managed Futures, správy klientských prostředků profesionálními portfolio manažery na futures trzích. Tato služba se v posledních letech stává vyhledávanou především pro své zaměření na rozsáhlou řadu navzájem nezávislých trhů jako jsou komodity (energie, kovy, obilniny aj.) a finanční instrumenty (měny, dluhopisy, úrokové sazby aj.). Široká diverzifikace spolu s možností participovat na rostoucích i klesajících trzích umožnuje manažerům účinně řídit rizika a současně dosahovat výnosu například i v době, kdy akciové trhy klesají.

Managed Futures mají ve srovnání s investicí do akcií a dluhopisů několik výhod:

  • umožňují vydělávat v jakékoliv fázi ekonomického cyklu
  • zvyšují potenciální výnos celého portfolia investic
  • snižují celkové riziko akciového a/nebo dluhopisového portfolia
  • umožňují snadnou participaci na vývoji globálních trhů

Společnost Colosseum, a.s. působí na českém trhu již od roku 1997 a je jedním z prvních obchodníků s cennými papíry s licencí na deriváty. V současné době patří mezi nejvýznamnější nebankovní instituce se specializací na burzovní a OTC deriváty (futures a opce, Forex, CFDs). Klienti si mohou vybrat z široké nabídky služeb od zprostředkování burzovních obchodů, přes poradenství a správu aktiv profesionálními portfolio managery až po outsourcing řízení rizik.

Další informace naleznete na stránkách www.colosseum.cz.

Colosseum, a.s.
Londýnská 59
120 00 Praha 2
Česká republika
info@colosseum.cz

www.colosseum.cz

Tel.: +420 2460 888 88

VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. HODNOTA VAŠICH INVESTIC A PŘÍJMŮ Z NICH PLYNOUCÍCH MŮŽE STEJNĚ KLESNOUT JAKO I VZRŮST. VŠECHNY OBCHODY NA FINANČNÍCH TRZÍCH NESOU RIZIKO KAPITÁLOVÉ ZTRÁTY A INVESTOŘI NE VŽDY MOHOU DOSTAT ZPĚT PLNOU VÝŠI INVESTOVANÝCH PROSTŘEDKŮ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).