Hlavní navigace

Získejte aktuální informace v oblasti účetnictví veřejných financí !

Komerční sdělení  Autor: 518993
Odborný seminář Účetnictví veřejných financí, určený pro zástupce měst a obcí, nevýdělečných organizací a dalších vybraných účetních jednotek, proběhne 16. září 2010 v Kongresovém centru Brno.

Sdílet

Odborný seminář Účetnictví veřejných financí, určený pro zástupce měst a obcí, nevýdělečných organizací a dalších vybraných účetních jednotek, auditory, daňové poradce, účetní a další odborníky z oblasti veřejné správy proběhne 16. září 2010 v Kongresovém centru Brno, Veletrhy Brno a.s., Výstaviště 1.

Na semináři se dozvíte jak po zavedení účetní reformy v oblasti veřejných financí sestavit roční účetní uzávěrku a jaké změny v legislativě se chystají pro rok 2011. Nenechte si ujít tyto přednášky Ing. Simony Pacákové, daňové poradkyně, auditorky, členky metodické rady Svazu účetních a přední odbornice na oblast veřejné správy.

Druhá část semináře bude věnována představení a ukázce specializovaného informačního systému Účetní poradce pro správu měst a obcí, navrženému pro podporu účetní reformy v oblasti veřejných financí. Obdobně jako softwarový informační systém Účetní poradce, který již více než 15 let využívají tisíce uživatelů v oblasti podnikatelské, poskytuje odbornou pomoc ekonomickým pracovníkům veřejné správy v oblasti daní a účetnictví.

Účetní poradce pro správu měst a obcí obsahuje kompletní soubor legislativy, úplná znění právních předpisů, výklady řešené formou otázek a odpovědí z účetní a daňové oblasti, zpracované metodickou sekcí Svazu účetních. Velmi významnou součástí je i převodový můstek pro zapracování změn stanovených vyhláškou č. 410/2009 Sb.

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost se živě seznámit se softwarovým systémem Účetní poradce pro správu měst a obcí na našem odborném semináři, jednotlivé funkce informačního systému Vám předvede Ing. Pavel Mikula, předseda představenstva softwarové společnosti MP-soft a. s., tvůrce softwarové části systému.

Chcete získat aktuální informace v oblasti daní a účetnictví – registrujte se na www.mbm.cz!

Vstup po registraci ZDARMA!

Můžete se těšit na losování v závěru semináře. Hlavní cenou je informační systém Účetní poradce pro správu měst a obcí. Mediálním partnerem projektu je server Podnikatel.cz.

Za MBM Trans, spol. s.r.o.

Ing. Jolana Jakoubková
Marketing Manager

Vlkova 20, 130 00 Praha 3
Tel./fax: 222 717 818, 222 734 535
e-mail: jakoubkova@mbm­.cz, www.mbm.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).