Hlavní navigace

Asociace slevových serverů - zmatky a desinformace

9. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Asociace slevových serverů má před sebou poslední krok ke svému vzniku. Na svět oficiálně ještě nepřišla a už jí provázejí zmatky a desinformace. Aktuální stav je takový, že se čeká na podpisy všech členů na zakládací listině. V tuto chvíli ještě čekáme na podpis posledního člena, kterým je Zapakatel, potvrdil serveru Podnikatel.cz Dan Farkaš, spolumajitel slevového serveru BonyBony. Zároveň tak vyvrátil informace Tomáše Čupra, zakladatele Slevomatu a iniciátora asociace, že na ministerstvu vnitra byla již podána žádost o registraci občanského sdružení „Asociace slevových serverů”. Čupr to řekl již 13. června časopisu Marketing & Media (MaM) a minulý týden znovu zopakoval i serveru Podnikatel.cz, který však požadoval opakované ujištění, že žádost skutečně podána byla: Doba schválení MVČR je tuším měsíc, došlo tam pravděpodobně k nějakému zdržení, reagoval na opakovaný dotaz Petr Bořuta ze společnosti Relative PR & Consultancy, která zastupuje Slevomat.

Podnikatel.cz však vzápětí zjistil, že žádná žádost na ministerstvo vnitra nikdy podána nebyla: Ministerstvu vnitra nebyl do dnešního dne předložen návrh na registraci občanského sdružení „Asociace slevových serverů“, řekla mluvčí resortu Jaroslava Burešová. Myslím, že pan Čupr nechtěl média mystifikovat nepravdivou informací, spíš to považoval za hotové v okamžiku, kdy podepsal zakládací listinu, komentoval veřejné prohlášení Čupra Dan Farkaš ze slevového portálu BonyBony. Dan Farkaš zároveň upřesnil další nepravdivé informace, které kolovaly médii a to složení Asociace slevových serverů. Zatímco týdeník MaM informoval, že v Asociaci slevových serverů budou portály BonyBony, Cityhit, Slevomat, Vykupto a Zapakatel, Dan Farkaš hovoří o složení zcela jiném: Zakládací listinu podepisují Slevomat, BonyBony, Cityhit, Zapakatel, BerSlevu a Doluj. Slevový portál Vykupto v základní sestavě asociace nefiguruje, doplnil Farkaš.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).