Hlavní navigace

Automobil do Účtenkovky dodá autorizovaný prodejce značky Ford

6. 10. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Jak zjistil server Podnikatel.cz, ministerstvo financí již uzavřelo smlouvu na dodávku automobilu do prvního slosování účtenkové loterie.

Vozidlo zajistí firma Auto Kora top, která je autorizovaným prodejcem osobních a užitkových vozů značky Ford. Cena vozidla činí 360 288 Kč včetně DPH.

Čtěte také: Na Účtenkovku musíte mít čas a trpělivost. Vyzkoušeli jsme udavačskou loterii

Auto dodá autorizovaný prodejce Fordu

Ze smlouvy, která se před několika dny objevila v Registru smluv, vyplývá, že je již rozhodnuto, kdo dodá automobil, jakožto cenu, do prvního slosování účtenkové loterie. Bude jím firma Auto Kora top, která vyhrála veřejnou zakázku ministerstva financí s názvem „Dynamický nákupní systém na dodávky osobních vozidel – Výzva 3–17“. 

Cena za předmět plnění činí 360 288 Kč, přičemž cena bez DPH činí 297 758,68 Kč a DPH činí 62 529,32 Kč. V Herním plánu Účtenkovky je uvedeno, že automobil bude v předpokládané hodnotě 400 tisíc korun a že jde o druhou nejvyšší cenu.

Čtěte také: Vystavili jsme účtenku Účtenkovce, v prvním roce může vyjít až na 86 mil. Kč 

Co se týče konkrétního typu vozu, který firma do loterie dodá, ve smlouvě zatím není uveden. Vzhledem k tomu, že společnost Auto Kora top je autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů značky Ford, půjde zřejmě o vozidlo značky Ford. Tomu odpovídají i zveřejněné záruční podmínky. Server Podnikatel.cz oslovil s dotazem na specifikaci vozidla ministerstvo financí, to ale do vydání článku odpověď neposlalo.

skoleni_27_5

Ze smlouvy dále vyplývá, že délka záruční doby musí činit nejméně 24 měsíců, přičemž záruční doba počíná běžet okamžikem podepsání příslušného smluvního vztahu mezi firmou a výhercem účtenkové loterie. V případě, že vozidlem bude mít v dvouleté lhůtě najeto 150 000 km, může skončit záruční doba již tímto okamžikem.

V případě, že k odevzdání vozidla dojde v období od 1. 4. do 15. 9., na autě budou namontována kola s letními pneumatikami. Pokud dojde k odevzdání vozidla v období od 16. 10. do 31. 3., na automobilu budou namontována kola se zimními pneumatikami. V období od 16. 9. do 15. 10. mohou být na vozidlech namontována kola se zimními nebo letními pneumatikami, a to dle požadavku ministerstva.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).