Hlavní navigace

Bezplatné semináře pro e-komunikaci s úřady

22. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Finanční ředitelství se snaží stále intenzivněji přimět poplatníky, aby využili výhod elektronické komunikace s daňovou správou. Středočeské finanční ředitelství proto pořádá bezplatné semináře, kde účastnici získají informace o všech službách daňového portálu, zejména informace k elektronickému podání daňového přiznání, včetně odeslání podání prostřednictvím datových schránek.

Dozvědí se rovněž informace o službám daňové informační schránky, která poskytuje vybrané informace z daňového spisu, aniž by bylo nutné navštívit finanční úřad. Semináře se budou konat v budově Finančního ředitelství v Praze, Žitná 12,  Praha 2 v termínech 11. května, 8. června, 12. října a 9. listopadu 2010 vždy od 9:30 hodin. Informace o pořádání seminářů a způsobu přihlášení lze získat na Finančním ředitelství v Praze, na středočeských finančních úřadech a na městských a obecních úřadech ve středních Čechách.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).