Hlavní navigace

BIF 2011: Starosti a radosti českých CIO

Sdílet

Dne 7. června 2011 se koná již 7. ročník tradiční úspěšné konference věnované informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání. Jedná se o konferenci Business & Information Forum 2011: Starosti a radosti českých CIO.

Lidé, kteří v českých podnicích odpovídají za informační technologie, mají stejné starosti jako kdykoli dříve a k nim několik dalších. Informatiku stále ještě uživatelé pokládají za zázrak, který má vyřešit všechny jejich potíže přes noc – a zároveň za černou díru na peníze. Ekonomická situace je nadále nejistá a rozpočty proto omezené. Potíže jsou i s technologiemi: která z nich skutečně dokáže naplnit přísliby výrobců? Bezpečnostních rizik přibývá. A do práce přichází nový typ zaměstnance – facebooková generace, která zachází s počítači docela jinak než její předchůdci a jiné jsou i její představy o stylu práce.

Přijďte si vyměnit zkušenosti se svými kolegy podnikovými informatiky a s dalšími zkušenými lidmi z oboru. Přijďte na velkou konferenci BIF 2011. Čeká vás tvůrčí atmosféra, vynikající přednášky, dost času na formální i neformální diskuse, velmi příjemné prostředí a zajímavé podkladové materiály. Přijďte na akci, jaká tu je jen jednou za rok.

Registrujte se na konferenci

Toto je P.R. sdělení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).