Hlavní navigace

BIF 2011: Starosti a radosti českých CIO

11. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dne 7. června 2011 se koná již 7. ročník tradiční úspěšné konference věnované informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání. Jedná se o konferenci Business & Information Forum 2011: Starosti a radosti českých CIO.

Lidé, kteří v českých podnicích odpovídají za informační technologie, mají stejné starosti jako kdykoli dříve a k nim několik dalších. Informatiku stále ještě uživatelé pokládají za zázrak, který má vyřešit všechny jejich potíže přes noc – a zároveň za černou díru na peníze. Ekonomická situace je nadále nejistá a rozpočty proto omezené. Potíže jsou i s technologiemi: která z nich skutečně dokáže naplnit přísliby výrobců? Bezpečnostních rizik přibývá. A do práce přichází nový typ zaměstnance – facebooková generace, která zachází s počítači docela jinak než její předchůdci a jiné jsou i její představy o stylu práce.

Přijďte si vyměnit zkušenosti se svými kolegy podnikovými informatiky a s dalšími zkušenými lidmi z oboru. Přijďte na velkou konferenci BIF 2011. Čeká vás tvůrčí atmosféra, vynikající přednášky, dost času na formální i neformální diskuse, velmi příjemné prostředí a zajímavé podkladové materiály. Přijďte na akci, jaká tu je jen jednou za rok.

Registrujte se na konferenci

Toto je P.R. sdělení

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).