Hlavní navigace

DAŇOVÁ KALKULAČKA: Kolik zaplatíte za loňský rok na daních? Spočítejte si

11. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: www.isifa.com
Server Podnikatel.cz připravil jako i každý rok daňovou kalkulačku, která spočítá daňovou povinnost za zdaňovací období v roce 2012. Vyzkoušejte ji ihned.

Server Podnikatel.cz přichystal pro své čtenáře přehledný daňový speciál zaměřený na daně z příjmů, ale i na daně z nemovitostí. Speciály nabízejí interaktivní formuláře, do nichž stačí pouze zadat vstupní údaje a formuláře díky již zakomponovaným výpočtům vše ostatní dopočítají samy. 

Ilustrační obrázek
Autor: www.isifa.com

Daně s Podnikatel.cz jsou hračka.

Kromě standardních, které uspokojí naprostou většinu daňových poplatníků, jsou k dispozici i pokročilejší formuláře pro ty náročnější s vyššími obraty. Čtenáři mohou využít současně i služeb daňové online poradny a získat rady od zkušeného odborníka.

Podnikatel.cz se svým daňovým speciálem zaměřuje zejména na podnikatele a OSVČ. Jeho součástí jsou opět všechny potřebné daňové formuláře, přehledy pro zdravotní pojišťovnu a pro ČSSZ, kalkulačka pro výpočet daně a současně také mnoho informací a rad pro snadnější přehled v oblasti daní.

Vyzkoušejte: DAŇOVÁ KALKULAČKA

Nezapomeňte v kalkulačce na slevy na dani a nezdanitelné částky

Nezdanitelné částky slouží ke snížení základu daně. Mohou je využít jak OSVČ, tak i zaměstnanci prostřednictvím ročního zúčtování u svého zaměstnavatele. Daně na minimum můžete stlačit i pomocí slevy na dani. Každý poplatník má možnost uplatnit alespoň základní slevu. Řada OSVČ má však nárok na další slevy a zvýhodnění.

Daňový speciál serveru Podnikatel.cz

Daně z příjmů za rok 2012

Průvodce pro podnikatele, jak na daňové přiznání, jak na přehled pro zdravotní pojišťovnu, jak na přehled pro ČSSZ, formuláře ke stažení, online poradna.

Daň z nemovitosti za rok 2012 

Průvodce daňovým přiznáním, formuláře ke stažení, online poradna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).