Hlavní navigace

Databáze recenzí slevových serverů spuštěna

10. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aktuálně byla spuštěna nová služba, a to hodnocení slevových serverů zákazníky. Tu spustil agregátor slevových serverů Skrz.cz. Do projektu se postupně připojují další servery. V současné době se jich připojila přibližně desítka. Uvědomují si, že nezávislé hodnocení pomůže prokázat dobrou úroveň jejich služeb a odlišit je od méně kvalitní konkurence.

Recenze ale nemůže psát každý náhodný návštěvník. Mohou tak učinit pouze ti, kteří některou nabízených slev u příslušného serveru zakoupili. Princip je jednoduchý: zákazník koupí slevu, dostane voucher a po určité době ho slevový server mailem poprosí o ohodnocení. Recenze pak putuje rovnou na Skrz.cz, což zajistí maximální objektivitu.

Projekt je prozatím ve zkušebním jednoměsíčním provozu. Recenzí je již několik tisíc. Oceňuji spoustu nabídek z oblasti gastronomie, přehledné a lichotící webové stránky, skvělé nabídky. Není to poprvé, co jsem zde něco nakoupila a určitě ne naposled. Velmi férový přistup, přátelský tým podpory, kdykoliv jsem měl nějaký dotaz, nejasnost, či problém s firmou, pomohli mi a problém perfektně vyřešili. Dozvím se o zajímavém podniku. Ochutnám zajímavé pokrmy. Mám větší možnost cestovat (nemusím sama nic vymýšlet, prostě koupím voucher do oblasti, která mne zajímá a jedu). píše se například v recenzích.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).