Hlavní navigace

Fortuna spustí kampaň na Loto

31. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zítra startuje nová reklamní kampaň na Loto od Loterie Fortuna. Televizní spot se tak připojí k další televizní reklamě konkurenční Tipšestky, kterou provozuje společnost Tipsport.

Zatímco Tipsport vsadil na známou tvář moderátora Leoše Mareše, Fortuna si propůjčila scény z filmu o boxerovi Rockym. Televizní spot se natáčel od 12. do 14. srpna v sedmi lokacích v Praze a Středních Čechách a objeví se v něm ty nejznámější filmové scény z Rockyho vítězného běhu městem, ovšem v českém kontextu.

Rocky je nejenom důvěrně známá postava, se kterou se ztotožňují již 2 generace. Nás inspiroval jeho ikonický příběh cesty za vítězstvím. V naší hře Loto není ale není jen jeden vítěz, u nás se vyhrává šestkrát častěji než u konkurence, komentovala podstatu spotu Lenka Janouchová, marketingová ředitelka Fortuna Loterie. Součástí reklamy budou i kampaně v tisku, rádiích a outdoorových médiích.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).