Hlavní navigace

Je libo „smažené kuře“ na hlavu? Toto je netradiční módní kolekce fastfoodu

27. 8. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Řetězec rychlého občerstvení představil novou módní kolekci, která je originální a velmi netradiční. Za cíl má pomoci znevýhodněným mladým lidem.

Prodává smažená kuřata, která si nově můžete obléknout jako pletenou čepici na hlavu. Řetězec rychlého občerstvení KFC má v nabídce i potřeby pro surfaře. Píše o tom The Daily Telegraph

Nutno podotknout, že nabídka je určena výhradně pro australský trh. Za cíl má pomoci znevýhodněným mladým lidem. Veškerý výtěžek z prodeje nabízeného zboží jde na nadaci KFC Youth, která spolupracuje s několika organizacemi, které mladým lidem pomáhají v překonávání nevýhod a poskytují jim i poradenství. 

Originální e-shop fastfoodu byl ihned terčem zájmu. Ve své nabídce nabízel například surfařské prkno s velkým obrázkem zakladatele řetězce Colonela Sanderse. Ten už je aktuálně vyprodaný, i když v přepočtu stál 50 tisíc korun. 

V nabídce jsou však i potřeby pro surfaře jako například vosk pro surfy, plavky, trička, zlatý řetízek nebo netradiční pletené doplňky včetně kyblíku plného kuřat, který se nosí na hlavě. 

Fotogalerie: Podívejte se, co KFC nabízí za módní kolekci

Autor článku

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).