Hlavní navigace

Názory k článku Lehne vám s chřipkou a vy zbytečně proděláte. Co mu dát jako benefit očkování?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 10. 2014 14:33

  Martin Vlach (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jakým způsobem očkování patnácti procent lidí ve Škoda Auto zahýbalo se statistikami nemocných?

  Nejspíš to bude na hranici statistické chyby. Tvrzení "očkování riziko onemocnění významně snižuje" je totiž naprostý nesmysl.

 • 30. 10. 2014 17:52

  P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  ... pokoj.

  Cely problem je stale v tom, ze to neni stroj ani "lidsky zdroj", ale lidska bytost. Dokud tohle nepochopite, tak prodelate vzdy.

 • 3. 11. 2014 7:54

  P2021 (neregistrovaný) 89.24.125.---

  1) Souhlas s P2010. Když slíbíme zaměstnanci pot, krev a slzy, tak on nám slíbí, že určitě onemocní. Sice to nelze ve všech odvětvích, ale viděli byste, jak se rapidně zvedne produktivita práce, když dovolíte zaměstnanci si po obědě se natáhnout a zdřímnout. ;)

  2) Jinak tento článek považuji za ryze zaplacený marketingový tah farmaceutických firem. Člověk neonemocní, pokud nemá oslabenou imunitu. Pokud jeho tělo je otevřeno přijmout nemoc, pak onemocní s čímkoliv příjde zrovna do styku. Očkování neznamená, že neonemocníte. Můžete onemocnět tak jako tak, možná s lehčím průběhem, takže vás to nepoloží do postele. Vy pak směle chodíte do práce dále, protože nemůžete přijít o finanční příjem, oslabíte tím své tělo ještě více, a pak to jede... ryma jak hrom, zánět průdušek a máte pocit, že jste dostali snad všechno.
  Nebudu rozvádět rizika vakcín... stačí když se podíváte, co vakcína obsahuje mimojiné za sfinstva v adjuvantech, konzervantech atd.
  Selský rozum říká nepíchat do svého těla cokoliv, když to nepotřebujete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).