Hlavní navigace

Máte otázky k českému předsednictví? Ptejte se premiéra na chatu

9. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zítra bude premiér ČR Mirek Topolánek v 10:00 odpovídat na dotazy k předsednictví ČR v Radě EU prostřednictvím tzv. Evropského chatu. Dotazy na toto téma je možné zasílat i několik hodin předem. Po skončení chatu se ty nejzajímavější dotazy objeví v české i anglické verzi v sekci aktualit oficiálního internetového portálu předsednictví ČR v Radě EU.

Zítra mají všichni, kterým v hlavě leží otázky ohledně českého předsednictví v Radě EU, v 10:00 možnost zeptat se na ně přímo premiéra Mirka Topolánka. Klást dotazy bude možné několik hodin před zahájením chatu. Jako první z dosavadních předsednických portálů má ten český službu tzv. Evropského chatu. Chat bude fungovat po celou dobu předsednictví v českém a anglickém jazyce. České a anglické dotazy se zobrazují v příslušných jazykových verzích chatu. Pokud chce tedy čtenář sledovat všechny dotazy, je nutné mít otevřené obě verze.Čtěte více: Podnikatelé mohou na českém předsednictví v EU vydělat

Hlavním cílem chatu je umožnit širší veřejnosti seznámit se blíže s problematikou předsednictví a ptát se i na odborná témata, která jsou předmětem diskuse na zasedáních na nejvyšší úrovni. Nejzajímavější dotazy i odpovědi z obou jazykových verzí se po skončení chatu objeví v aktualitách na hlavní stránce portálu předsednictví.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).