Hlavní navigace

Microsoft představil web partnerských firem

27. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nový portál Microsoft Pinpoint má snadněji vyhledávat a vybírat z partnerských firem Microsoftu v Česku. Společnost nový web představila tento týden. Uživatelé budou moci vybírat celkem z 3300 firem Microsoftu, ale budou je moci i hodnotit a podle hodnocení ostatních je rovněž vybírat. Nový portál přináší novinky i partnerům. Mohou na něm například získávat analýzy vyhledávání a přístupu ke svým profilům a s jejich pomocí optimalizovat formu poskytnutých informací tak, aby byly pro zvolenou cílovou skupinu zákazníků více srozumitelné a atraktivní, říká Martin Tolar, obchodní ředitel pro malé a střední firmy ve společnosti Microsoft.

Portál Microsoft Pinpoint funguje jako podrobný adresář partnerů Microsoftu s prvky sociálních sítí. Obsahuje nejen podrobné profily partnerských společností, ale i softwarové aplikace a služby, které nabízí. Veškeré informace o sobě a své nabídce přitom mohou partneři sami upravovat.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).