Hlavní navigace

Odstartoval 2. ročník soutěže o nejlepší asistentku

6. 5. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 258398
Asociace Profesionálů v Administrativě (APA) dnes v prostorách Občanské plovárny oficiálně vyhlásila další ročník celostátní soutěže o TOPasistentku ČR pro rok 2010. Ode dneška jsou tak přijímány přihlášky do již druhého ročníku, který opět vyhodnotí nejprofesionálnější asistentku či asistenta.

Asociace Profesionálů v Administrativě si vyhlášením dalšího ročníku soutěže TOPasistentka ČR klade za cíl posílit pozitivní vnímání pozice asistentek a dokázat tak, že je pro firmu stejně nepostradatelná jako vrcholový manažer.

Slavnostního startu nového ročníku se zúčastnila vítězka loňského klání Katarína Bašná ze společnosti HARTMANN – RICO a.s. Při této příležitosti převzala unikátní dárek v podobě otisku své pravé ruky na skleněném nosiči, a to přímo od prezidentky odborné poroty Elišky Haškové – Coolidge. Ruka má symbolizovat skutečnost, že každá dobrá asistentka je pravou rukou svého šéfa.

Vloni se historicky prvního ročníku účastnilo 300 přihlášených a letos očekáváme, že toto číslo bezpochyby překonáme. Také doufáme, že se do finálového kola probojuje některý z asistentů, kteří v loňském roce bohužel neuspěli, komentuje spuštění soutěže Jan Poledník, prezident občanského sdružení APA.

Přihlašovací formulář je k dispozici na stránkách, kde soutěžící naleznou také doplňující informace. Další podrobnosti budou k dispozici rovněž na business serveru Podnikatel.cz, jenž se stal hlavním mediálním partnerem soutěže.

Na business serveru Podnikatel.cz a také na všech jeho účtech v sociálních sítích budou pro účastníky klání i čtenáře k dispozici podrobné informace, videa a fotografie z jednotlivých kol i finálového večera. Do projektu jsme šli především s tím, že chceme jasně poukázat na to, že dobrý manažer se bez profesionální asistentky či asistenta neobejde, zhodnotil spolupráci Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz, který zároveň zasedne v odborné porotě finálového večera.

Nový projekt BUSINESS (duo) PROMĚNY

U příležitosti vyhlášení druhého ročníku soutěže TOPasistentka ČR byl představen nový projekt BUSINESS (duo) PROMĚNY, soutěž o nejlepší změnu profesní image párů. Do té se mohou přihlásit kolegové pracující v rámci jedné společnosti, či ve firemní správě, ale také majitelé či společníci firem s minimálním počtem 10 zaměstnanců.

Content 22 tip novy

Odměnou pro vítězný pár bude kompletní změna image a finanční odměna ve výši 20 tisíc korun. Registrace soutěžících bude probíhat do konce května na stránkách Asistentka.cz, hlasování o nejlepší pár pak na business serveru Podnikatel.cz.

Toto je P.R. sdělení.

Autor článku

Zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).