Hlavní navigace

Server Podnikatel.cz sleduje na Twitteru už přes 400 uživatelů

25. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Počet lidí, kteří sledují server Podnikatel.cz na sociální síti Twitter, přesáhl již 400 uživatelů. Server v současnosti sleduje 401 lidí, tzv. followerů. Jubilejní 400. follower od nás navíc dostane tričko, jeho výhercem se stala Petra Čaníková. Business server Podnikatel.cz publikuje na Twitteru od začátku letošního roku.

Na rozdíl od jiných médií se náš server snaží Twitter využívat více než jen jako další RSS nástroj. Aktivně komunikuje se svými followery, přináší tipy na zajímavý obsah, informuje o důležitých legislativních změnách a poskytuje novinky, které se například na web nedostaly. Zároveň slouží Twitter pro redaktory jako další zdroj rychlých informací a prostředek zpětné vazby s čtenáři. Čtěte více: Chytili jsme se na lep sociálních sítí, co bude dál?

Počet followerů serveru Podnikatel.cz navíc stále roste. Ještě v půlce června server na Twitteru sledovalo 208 uživatelů. Všechny informace z Twitter.com dostupné také na hlavní stránce serveru v pravém boxíku Twitter Podnikatel.

Autor článku

Zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).