Hlavní navigace

Podnikatel.cz spustil projekt Aukce. Získejte lepší cenu za služby či energie

31. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Server Podnikatel.cz spustil nový projekt, který ušetří podnikatelům peníze. Díky Aukci mohou získat lepší ceny za zboží, služby, materiál či energie.

Odstartoval nový projekt Aukce.Podnikatel.cz Ten nabízí podnikatelům ale i velkým firmám možnost snížit si ceny za služby, materiál či energie, které s podnikáním souvisejí. 

Jak to funguje? 

  1. Vytvoříte poptávku na zboží či službu, u které chcete optimalizovat cenu (např. nákup tonerů do tiskáren, úklidové služby, ale třeba i pravidelný nákup 100 tun železného šrotu každý měsíc).
  2. Vyberte dodavatele, které chcete oslovit a do aukce pozvat (máte pod kontrolou to, jaké dodavatele zvolíte, můžete pozvat např. jen ty, se kterými už obchodujete nebo na které máte dobré reference).
  3. Probíhá reverzní aukce, to znamená, že dodavatelé soutěží o vaší zakázku tak, že přihazují směrem dolů, tj. zadávají nejnižší cenu, za kterou jsou ochotni zakázku realizovat. Dodavatelé vzájemně neznají svou identitu.
  4. Vyhodnotíte aukci a vyberete toho, kdo nejlépe splnil vaše požadavky a nabídl nejlepší cenu (nemusíte nutně vybrat toho, kdo nabídl nejnižší cenu, vítěze vybíráte jen vy a je to vaše rozhodnutí).
  5. Uzavřete kontrakt s vítězem a můžete plánovat, co s ušetřenými penězi.

Portál Aukce.podnikatel.cz je rozdělen na dvě části. Na objednávku:

Portál navíc nabízí i řešení pro velké firmy, a to prostřednictvím speciálního aukčního softwaru. 

Toto je P.R. sdělení vlastního projektu serveru Podnikatel.cz

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).