Hlavní navigace

Server Digizone.cz spustil VIP blogy, bloguje i šéf zpravodajství ČT Milan Fridrich

13. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Server Digizone.cz rozšiřuje svůj obsah o VIP blogy. Své deníčky budou psát osobnosti z oboru televizního a rozhlasového vysílání, včetně zástupců regulačních orgánů a manažerů projektů digitalizace. Blogy jsou dostupné na adrese http://blog.di­gizone.cz/.

VIP blogy na DigiZone.cz jsou zatím ve zkušebním provozu, s omezeným obsahem. Redakce postupně doplní další autory. Už nyní zde ale můžete narazit na zajímavý obsah, například na reakci Filipa Bobiňského, ředitele a jednatele produkční společnosti Dramedy Production, na nařčení, že jejich seriál Vyprávěj, vyrobený pro Českou televizi, firma okopírovala podle podobného seriálu ze Španělska.

Ředitel zpravodajství České televize Milan Fridrich se na svém blogu vrací ke spekulacím bulvárních novinářů o přechodu moderátora Václava Moravce do televize Nova. Generální ředitel hudební televize Óčko Jiří Balvín vysvětluje důvody, proč se malým tematickým televizím nevyplatí v současné době vysílat v DVB-T a marketingový ředitel TV Barrandov Janis Sidovský polemizuje s ČT o dosažené sledovanosti televize Barrandov.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).