Hlavní navigace

Jihočeská hospodářská komora: Setkání začínajících podnikatelů

2. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jihočeská hospodářská komora v Českých Budějovicích připravila pro začínající podnikatele debatu u kulatého stolu, a to v rámci projektu Podnikání bez překážek. Jedná se v pořadí již o druhý workshop pro začínající podnikatele. Účastnit se mohou podnikatelé, kteří podnikají maximálně 3 roky. Akce je jak vzdělávací, tak umožňuje podnikatelům prezentaci firmy a vlastních produktů, včetně navázání kontaktů s potenciálními obchodními partnery. Podnikatelé se mohou také prezentovat v katalogu účastníků, který v rámci kulatého stolu vznikne a který si odnesou všichni zúčastnění podnikatelé.

Kulatý stůl je naplánovaný na 28. duben a proběhne mezi devátou a třináctou hodinou v Jihočeské hospodářské komoře v Českých Budějovicích.

Na programu workshopu jsou kromě vlastní prezentace podnikatelů tato témata:

  • sociální a zdravotní pojištění v roce 2008
  • dotace, granty a podpora podnikání z fondů Evropské unie

Přihlášky na sikorova@jhk.cz.

Projetk Podnikání bez překážek je financován z evropských zdrojů i státního rozpočtu České republiky. Primárně je určený na podporu těch, kteří se rozhodli svoji nepříznivou situaci – například dlouhodobou nezaměstnanost – vyřešit právě vstupem do podnikání. Podpora podnikatelů probíhá formou vzdělávacích aktivit, ale také provozem kontaktních poradenských center.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).