Hlavní navigace

Slevomat nabídne slevy přes sms

23. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slevový server Slevomat umožňuje firmám nabízet slevy na vlastní produkty nebo služby kromě webového rozhraní i přes SMS zprávy. Cílené rozesílání SMS zpráv zákazníkům zřejmě využijí společnosti prodávající rychloobrátkové zboží. Stejně tak i firmy, které nabízejí služby s možností okamžitého využití. Pilotní provoz SMS slev byl spuštěn v Praze a připravuje se i do dalších českých měst. Za několik týdnů by se tato funkce měla objevit jako součást již existujících a­plikací pro chytré telefony. Uživatel si pomocí interaktivní mapy zobrazí nejbližší slevy ve městě, které může aktuálně využít.

Ideální využití potenciálu rychlého schválení se nabízí například pro provozovatele restaurací. Restauratér může cílit na zákazníky z okolí restaurace, když mu jedna položka z denního menu zbývá nevyprodaná a nechce, aby investované náklady skončily v koši, uvedl Tomáš Čupr, spolumajitel Slevomatu.

Mezi konkurenty Slevomatu patří například servery Coffice, Vykupto, Zapakatel, Cupolis, Skrz.cz a KupDnes.cz. Nebo nový slevový server Amplión.cz společnosti Centrum Holdings a server tip.seznam.cz.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).