Hlavní navigace

Začínal jako nadšenec, teď v Česku řídí mezinárodní firmu

27. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rozjížděl mezinárodní značku ještě jako student a nadšenec. Dnes je uznávanou osobností. Hostem Videobizu byl Roman Petr, ředitel společnosti Copy General.

Roman Petr je osobností, která před 20 lety z pozice nadšence a ještě coby studenta Vysoké školy ekonomické rozjížděla českou pobočku americké společnosti Copy General a dokázala z ní vybudovat jednoho z předních hráčů ve střední a východní Evropě. Copy General dnes již není jen „kopírování a tisk", jak si asi velká část veřejnosti vybaví při vzpomínce na svá studijní léta, ale svůj byznys společnost posunula také do firemní elektronické komunikace a propagačních služeb pro podnikatele. Zároveň je Roman Petr velkým kritikem současné podoby autorského práva, které ve svých důsledcích může vést například k tomu, že poplatky bychom měli platit i za tisk bankovních výpisů. Roman Petr, ředitel společnosti Copy General, byl naším hostem.

Autor článku

Autor je redaktorem serveru Podnikatel.cz a provozovatel videoblogu Byznyspark.cz Je absolventem VŠE. Sledujte jeho profil na Facebooku a Google

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz ➡️ Sledujte Michaela na LinkedIn @michaelhovorka a odebírejte jeho nejnovější osobní postřehy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).