Hlavní navigace

Zákazník udal provozního, že přinesl kohouta, ale nemá ho v menu. Šlo o hračku

23. 10. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Horlivý zákazník zavolal policii do pardubické čínské restaurace, kam údajně přinesli kohouta a zabili ho. Kohout přitom dle zákazníka nebyl v menu.

Jak upozornil policii zákazník, v jídelním lístku jsou uvedeny pouze kachny a kuřata. Policisté však po příjezdu zjistili, že se nejednalo o opravdového kohouta, nýbrž o plyšovou hračku.

Zákazník udal restauraci, že nemá kohouta v jídelním lístku

Bizarní případ museli před pár dny řešit pardubičtí policisté. V neděli odpoledne jim totiž přišlo udání na místní asijskou restauraci od jednoho zákazníka. Ten prý viděl Asiata, který přišel do provozovny s kohoutem, kterého hodil následně do umyvadla a nejspíše zabil. Podle zákazníka však kohout nebyl na jídelním lístku. Dle jeho slov v něm jsou uvedeny pouze kuřata a kachny. Nejspíš přišla i obava, zda nedochází k servírování jiného, ba dokonce nakaženého masa, proto zavolal policisty, doplnila Eva Maturová, mluvčí Krajského ředitelství policie Pardubického kraje.

Jak však policisté zjistili po příjezdu do restaurace, celá situace se měla jinak. Nešlo totiž o živého ani mrtvého kohouta, nýbrž o plyšovou hračku, se kterou si děti obsluhy hrály. Proč skončila na okamžik ve dřezu, to není zřejmé, ale hračka v podobě kohouta na místě byla. Tím prověřování daného oznámení vyrozuměním operačního střediska skončilo, uzavřela Maturová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).