Hlavní navigace

Změna ve vedení ČSOB

16. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vrchním ředitelem Korporátního a institucionálního bankovnictví ČSOB se stal Marek Ditz. Funkce vrchního ředitele Korporátního a institucionálního bankovnictví vznikla nově sloučením útvarů Korporátního bankovnictví (jež vedl Petr Roebben, který v rámci skupiny KBC postoupil na člena představenstva maďarské K&H Bank) a Speciálního a institucionálního bankovnictví (jež dosud vedl právě Marek Ditz).

Mým cílem je navázat na naši dlouhodobou strategii a konkurovat především vysokou kvalitou služeb poskytovaných korporátním klientům založenou na schopnostech našich specialistů a dokonalé znalosti místního trhu, řekl Marek Ditz.

Marek Ditz bude zodpovědný za distribuční síť 10 regionálních poboček zabezpečujících obsluhu firemních klientů s obratem vyšším než 300 milionů korun, a dále za oblasti specializovaného financování, zahraničního obchodu a institucionálního bankovnictví, jež mimo jiné pokrývá obsluhu nebankovních finančních institucí, bank a vybraných subjektů veřejného sektoru.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).