Hlavní navigace

Alza.cz spouští multi-store shopping

9. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Největší internetový obchod Alza.cz spouští tento pátek nový koncept tzv. multi-store shoppingu. Princip bude v nákupu ve specializovaných obchodech Hračky.cz, Avon.cz a Kleopatra.cz, mezi kterými mohou zákazníci přecházet, a přitom využívat výhod jednoho internetovém obchodu. Alza.cz navíc plánuje v příštím roce další expanzi nových internetových obchodů.

Díky jednomu zákaznickému účtu můžou zákazníci využívat jeden nákupní košík a díky tomu ušetřit i za poštovné, které se bude platit jedno za všechno objednané zboží ve všech obchodech, které Alza.cz bude zastřešovat.

Nároky a potřeby zákazníků se neustále vyvíjí, rozhodli jsme se tedy reflektovat tento vývoj a nabídnout jim integrovaný a inteligentní systém nákupů širšího sortimentu zboží, a to přímo u odborníků na dané produktové portfolio při současném zachování všech služeb, na které jsou zákazníci Alza.cz zvyklí, vysvětluje vedoucí projektu Andrea Bartošová.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).