Hlavní navigace

Aukro rozjíždí nový program pro vybrané prodejce

15. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rozšířený servis vybraným prodejcům nabídne internetový obchod Aukro.cz. A to v rámci nového programu Aukro+. Společnost rovněž přebírá větší odpovědnost za nabídku vystaveného zboží. Do Aukro+ budou patřit garantovaní prodejci, kteří budou moci využívat na Aukru nadstandardních výhod, jež jim pomohou oslovit více zákazníků. Mezi kritéria kvality obchodu má patřit například garance ceny, dopravy, rychlé komunikace, bezpečného nákupu, možnost vrácení nepoužitého zboží a standardní reklamační lhůta. Spuštění programu je plánováno na přelomu září a října tohoto roku.

Současným trendem mezi zákazníky nakupujícími na internetu je garance obchodu a služby s přidanou hodnotou. Na tento trend samozřejmě chceme reagovat, přivést na Aukro nové zákazníky a zvyšovat komfort i pro ty současné, uvádí David Vychytil, ředitel internetového obchodu Aukro.cz. Dodává, že to je důvodem zavést nový program Aukro+, který vychází vstříc zákazníkovi. Klade větší podmínky na prodejce a současně oběma stranám nabízí i větší výhody.

Program v podstatě znamená posun Aukra od role zprostředkovatele a převzetí větší míry odpovědnosti za vystavené nabídky. Toto nové pojetí ale rozhodně nepřinese konec aukcí. Aukro bude i nadále podporovat prodej pomocí aukčních nabídek. Výhodou „kvalitních prodejců“ bude odlišení ikonou, rychlejší zákaznická podpora po telefonu, e-mailu nebo prostřednictvím online fóra, vlastní obchodní poradce, přístup ke statistikám, možnost umísťovat nabídku produktů na hlavní stranu Aukra a další.

Jak pro server Podnikatel.cz upozornila Jitka Součková ze společnosti Kasa.cz, přesto by si měli být zákazníci vědomi, že se stále jedná o aukční server.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).