Hlavní navigace

Centrum.cz jde do online propagace MSP

16. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Centrum.cz se rozhodlo pro poskytování služeb na internetovou propagaci pro malé a střední podniky (MSP). Představilo novou obchodní značku Agenturu Najisto, která zastřeší komplexní nabídku na trhu dostupných internetových produktů a služeb.

Klient má díky Agentuře Najisto k dispozici nejen propagační sílu jednoho z největších obsahových portálů v ČR, ale taktéž může využít i jiné produkty např. nechat si vytvořit webové stránky, uvedl Pavel Vopařil, ředitel Commerce divize Centrum Holdings. Název agentury vychází z portálu Najisto.cz, který nabízí firemní katalogové zápisy, regionálně a oborově cílené bannery. Jak vyplývá z oficiálních stránek, agentura spolupracuje i s českou pobočkou známého vyhledávače Google: Agenturu Najisto jsme si vybrali jako partnera pro spolupráci, protože rozumí zdejšímu trhu a má silnou a kvalitní obchodní síť, cituje agentura na svém portálu Taťánu le Moigne, ředitelku českého Google.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).