Hlavní navigace

Facebook slaví 6. narozeniny, má novou navigaci

5. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Populární sociální síť Facebook.com slaví 6. narozeniny. Píše to na svém blogu jeho zakladatel Mark Zuckerberg, který zároveň upozornil, že komunitní služba dosáhne tento týden na 400 milionů uživatelů. Ještě rok zpět jsme sloužili méně než polovině z celkového počtu dnešních uživatelů a díky vám jsme se posunuli dopředu a udělali svět více otevřeným a propojeným, píše Zuckerber.

Mark Zuckerberg ostatně neskrývá z počtu uživatelů Facebooku své nadšení: Doufali jsme, že Facebook zlepší životní úroveň, a to v důležitých směrech. A tak je pro nás odměňující vidět, že Facebook se takto rozrostl, lidé kolem nás jej využívají ke sdílení informací a aby zůstali ve spojení s lidmi, na kterých jim záleží. Pro mě osobně to znamenalo být blízko svým spolužákům, rodině a kolegům, s kterými jsem šest let pracoval na tom, aby Facebook byl tím, čím je dnes. Naplňovalo mě, že přes Facebook lidé hledají pomoc, sdílejí zprávy a nabízejí pomoc v dobách krize, svěřil se Zuckerberg. Ten zároveň doplnil, že u příležitosti tohoto výročí představuje Facebook také novou navigaci, která má odrážet potřeby svých uživatelů.

Náhled nové navigace
(pro zvětšení klikněte)


Zdroj: Facebook.com

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).