Hlavní navigace

German Days jsou za dveřmi

9. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V rámci brněnského Mezinárodního strojírenského veletrhu, se od pondělí 15. do čtvrtka 18. září 2008 uskuteční česko-německá konference o budoucnosti strojírenství.

Význam konference je podpořen dvěma fakty. Německé firmy patří k největším investorům do českého strojírenství a zároveň německý trh je významným exportním cílem českých strojírenských fi­rem.

Na programu konference jsou dopolední odborná fóra a odpolední prezentace německých firem. V jednotlivých dnech se bude debatovat nad těmito tématy: Inovace a výzkum jako budoucí hnací motor průmyslu, Energetické technologie a technika životního prostředí – trhy budoucnosti strojírenské výroby, Odborné vzdělávání zaměřené na praxi: Best Practices z Německa.

Účast na celé konferenci je zdarma. Nutné je přihlášení předem. Čtěte více: Jeďte na výstavu nebo veletrh za ministerské peníze

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu v Evropě. Pro německé firmy a i návštěvníky je významnou událostí.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).