Hlavní navigace

Konference Business & Information Forum 2011

12. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Konference Business & Information Forum 2011 je určena pracovníkům a podnikatelům odpovědným za informační technologie. Zkušenosti se svými kolegy podnikovými informatiky a s dalšími zkušenými lidmi z oboru si mohou vyměnit na konferenci BIF 2011. Očekává se tvůrčí atmosféra, vynikající přednášky, dost času na formální i neformální diskuse, velmi příjemné prostředí a zajímavé podkladové materiály. Akce se koná pouze jednou za rok, a to  7. června 2011 v České národní bance.

Informatiku stále ještě uživatelé pokládají za zázrak. Ekonomická situace je nadále nejistá a rozpočty proto omezené. Potíže jsou i s technologiemi: která z nich skutečně dokáže naplnit přísliby výrobců? Bezpečnostních rizik přibývá. A do práce přichází nový typ zaměstnance – facebooková generace, která zachází s počítači docela jinak než její předchůdci a jiné jsou i její představy o stylu práce. Přihláška a informace k programu.

Toto je P. R. sdělení

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).