Hlavní navigace

Místa, odkud zaměstnanci nebudou chtít domů. Nabízí třeba běžecký ovál na střeše

25. 7. 2019
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

(FOTOGALERIE) Vhodně zvolené pracovní prostředí zvyšuje efektivitu práce. Už dávno nestačí stůl, židle a počítač. Jaké vymnoženosti lze zaměstnancům nabídnout?

Zvýšit efektivitu a kreativitu zaměstnanců je cílem každého zaměstnavatele. Snadněji toho může dosáhnout, pokud jim nabídne příjemné pracovní prostředí. 

Byly doby, kdy fotbálek či kulečník na pracovišti představoval něco mimořádného. Dnes to není žádná zvláštnost. Benefity pracovního prostředí se opět posunuly mnohem dál.  

Možnosti, kde si jako podnikatel odpočinout, najdete v článku 3 zaručené tipy na to, jak si od podnikání na chvíli pořádně „odfrknout“

Málo lidí, více zajímavých benefitů

Zaměstnavatelé si moc dobře uvědomují, že v současné situaci na trhu práce musí novým lidem nabídnout něco, co jinde nabídnout nemohou. A vzhledem k tomu, že jedna z důležitých věcí, kterou lidé žádající o práci, řeší, je právě atmosféra pracovního prostředí, cílí nové benefity právě do této oblasti.

Existují místa, kde si v rámci pracovní doby mohou jít zaměstnanci zaběhat na střechu budovy, zahrát si košíkovou, přijet do práce na kole a uložit jej v bike roomu nebo si dát výbornou kávu v příjemném baru.

Jak taková místa, kde pracovat je radost, vypadají, se podívejte do fotogalerie. 

Často jsou podobné prostory využívány jako coworkingová centra, která si pronajímají živnostníci, kteří si nechtějí budovat vlastní kanceláře, nebo firmy, které je potřebují využívat pro krátkodobé projekty.

Coworkingových center je v naší republice mnoho a každé je jedinečné. Ceny jsou příznivé a pro společenského freelancera jde téměř o jasnou volbu. Více se dočtete v článku Coworkingová centra dnes už nenabízí jen stůl a židli 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).