Hlavní navigace

Velká konference o #EET míří do Ostravy. Ukáže evidenci tržeb v praxi

31. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Měsíc do zahájení EET mohou podnikatelé sbírat informace i prostřednictvím konferencí. Po setkání podnikatelů a odborníků v Praze následuje setkání v Ostravě.

Na konci pracovního týdne, tedy v pátek 4. listopadu, mohou podnikatelé, kterých se elektronická evidence tržeb týká, zasednout před ty, kteří o nové povinnosti ví nejvíce. O nástroji, který má zamezit podvodům na dani, bude na velké konferenci v Ostravě podrobně informovat ministr financí Andrej Babiš, náměstkyně ministra pro daně a cla Alena Schillerová, generální ředitel Státní pokladny Centra sdílených služeb Jan Jiroušek a předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků Karel Havlíček.

Mohlo by vás zaujmout: Proinvestované náklady na #EET zatím činí přibližně 52 milionů, říká Schillerová

Na konferenci bude detailně popsán harmonogram evidence a také kroky, jak se přihlásit k EET, to znamená od podání žádosti o autentizační údaje a jejich vydání, přihlášení se na portál EET, zaevidování provozoven až po stažení certifikátů. Účastníkům konference bude rovněž vysvětleno, jak řešit situace, které mohou při evidenci tržeb nastat, uvádí pozvánka na jednu z největších akcí k EET.

Konference s názvem Evidence tržeb v praxi se bude konat v historických prostorách Trojhalí Karolina v Ostravě. Krom podrobných informací o elektronické evidenci tržeb včetně samotného spuštění bude pro podnikatele připraven veletrh pokladních zařízení pro EET od více jak dvou desítek vystavovatelů.

Psali jsme: Andrej Babiš detailně o #EET. Jeho slova si přišlo poslechnout 1200 podnikatelů

Akce také umožní seznámit se s EET v praxi, a to prostřednictvím kavárny, kde ke každému zakoupenému nápoji dostane zákazník účtenku i s unikátním kódem FIK. Vstup na konferenci a veletrh je zdarma, z kapacitních důvodů je ovšem nutná REGISTRACE 

Podívejte se, jak to vypadalo na velké konferenci o elektronické evidenci tržeb v Praze. 

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).