Hlavní navigace

Zahrádka, kde si pivo odložíte na snowboard, sednete si do vany nebo na lanovku

27. 6. 2019
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přinášíme inspiraci pro provozovatele restaurací nebo barů, kteří začínají budovat zahrádku nebo chtějí tu původní ozvláštnit. Nahlédněte do fotogalerie.

Bez možnosti posezení venku je bar či restaurace polovičatá. Zvláště v letních dnech přitahují zahrádky spoustu hostů a zákazníků. Mnohdy ale provozovny bojují s místem a také se samotným designem.

Navštívili jsme bar uprostřed Prahy, který si pro svou zahrádku musel poradit s miniaturním prostorem ve vnitrobloku. Místo nabízí v horských letních dnech nejen příjemné stinné zákoutí, ale také netradiční posezení. 

Prohlédněte si také interiér baru Ježkovy voči. Pohled nabízí článek Bar, kde okusíte retro 70. let, ale i atmosféru létání nebo jízdu vlakem

Zákazníci si tak mohou udělat pohodlí ve vaně, která je buď v celku, ze strany seříznutá a vystlaná polštáři a je z ní jakási sedačka. Nebo přepůlená, ze které jsou křesílka. Stolky jsou vyrobené ze starého snowboardu, ze starých špulek od kabelů nebo například ze sudů od oleje. 

Dalším netradičním kouskem je část lanovky, která je přidělaná na stěně a nabízí netradiční posezení. Pro lanovku jsem museli zajet do Beskyd na Pustevny. Pochází z jednoho z nejstarších areálů v České republice. Majitel nás nejprve odbyl, že je pro něj vzácná a že si ji nechá. Poté, co jsem vytvořili interiér a poslali mu fotky s tím, že myslíme netradiční způsob vybavení baru vážně, nám sám zavolal a lanovku prodal, vypraví provozovatelka baru Ježkovy voči Pavlína Michalová

Prohlédněte si netradiční design zahrádky ve vnitrobloku v centru Prahy a inspirujte se zajímavými nápady. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).