18380654
Ústecká 751/37, Děčín Děčín V-Rozbělesy, 405 02
Společnost s ručením omezeným
29. 3. 1991
CZ18380654
| institucionální sektor | Nefinanční podniky pod zahraniční kontrolou |
|---|---|
| velikostní kat. dle počtu zam. | 500 - 999 zaměstnanců |
| 00 | Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| 24420 | Výroba a hutní zpracování hliníku |
| 245 | Slévárenství |
| 255 | Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie |
| 25510 | Povlakování kovů |
| 25530 | Obrábění kovů |
| 256 | Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění |
| 38110 | Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných |
| 38120 | Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů |
| 38210 | Odstraňování odpadů, kromě nebezpečných |
| 46900 | Nespecializovaný velkoobchod |
| 471 | Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
| 55 | Ubytování |
| 62 | Činnosti v oblasti informačních technologií |
| 69200 | Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
| Ústecká 751/37, Děčín 40502 |
C 301, Krajský soud v Ústí nad Labem
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: - Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin, - Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, - Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných), - Velkoobchod a maloobchod, - Ubytovací služby, - Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály. od 18. 7. 2022
Galvanizérství, smaltérství od 18. 7. 2022
Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence od 18. 7. 2022
zámečnictví, nástrojářství od 9. 7. 2012
obráběčství od 9. 7. 2012
slévárenství, modelářství od 9. 7. 2012
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona do 18. 7. 2022 od 9. 7. 2012
činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců do 9. 7. 2012 od 13. 2. 2006
poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software do 9. 7. 2012 od 13. 2. 2006
- podnikání v oblasti nakládání s odpady do 9. 7. 2012 od 30. 4. 2005
nástrojářství do 9. 7. 2012 od 30. 4. 2005
kovoobráběčství do 9. 7. 2012 od 30. 4. 2005
slévárenství do 9. 7. 2012 od 30. 4. 2005
podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady od 30. 4. 2005
pronájem nemovitostí do 9. 7. 2012 od 1. 9. 1997
rozvod elektřiny do 30. 4. 2005 od 26. 8. 1996
- výroba nástrojů - kovoobrábění - slévání železných i neželezných kovů - podnikání v oblasti nakládání s odpady - výroba tepla do 30. 4. 2005 od 2. 9. 1992
rozšiřuje se o : Zahraničně obchodní činnost dle povolení FMZO ze dne 15.5.1991, č.j. 15/3173/TO/91, Registr.č. 108007829 v rozsahu : l. Vývoz věcí, čísla celního sazebníku 7604,7608 a 7605218. do 29. 3. 1993 od 13. 6. 1991
výroba a prodej průmyslových výrobků z aluminia a jeho slitin, zejména profilů, tyčí, rour, drátů, aluminiových slitinových látek a jejich částí, spojovacích materiálů nezušlechtěné nebo zušlechtěné povrchové kvalitě, jakož i výroba a prodej stavebnicových systémů pro použití v dopravní technice (např. nástavby, boční stěny) v moderní velkoprofilové technice a veškeré s tím spojené obchodní činnosti. do 2. 9. 1992 od 29. 3. 1991
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. od 19. 12. 2014
Usnesením Okresního soudu v Děčíně ze dne 12.12.2003, č.j. 7 Nc 3991/2003-8 byla nařízena exekuce proti povinnému: Alcan Děčín Extrusions, s.r.o. se sídlem Děčín V, Ústecká 37, IČ: 183 80 654. Provedením exekuce byl pověřen soudní exekutor JUDr. Ivan Rehák, Exekutorský úřad se sídlem v Ústí nad Labem, Velká Hradební 2. do 27. 2. 2004 od 14. 1. 2004
Alusuisse-Lonza Holding AG Vklad: 559.880.000,-Kč Splaceno: 524.905.205,63 Kč do 20. 12. 1994 od 18. 10. 1994
Alusuisse-Lonza Holding AG Vklad: 559 880 000,-Kč Splaceno: 497 069 994,69 Kč do 18. 10. 1994 od 30. 8. 1994
Alusuisse-Lonza Holding AG vklad: 559 880 000,-Kč splaceno: 459 226 026,82 Kč do 30. 8. 1994 od 16. 5. 1994
Alusuisse-Lonza Holding AG Vklad: 559 880 000,-Kč Splaceno: 406 310 776,60 Kč do 16. 5. 1994 od 20. 4. 1994
Alusuisse-Lonza Holding AG Vklad: 559 880 000,-- Kč Splaceno: 340 318 403,12 Kč do 20. 4. 1994 od 1. 12. 1993
Alusuisse - Lonza Holding AG Vklad: 559 880 000,-- Kč Splaceno: 328 739 744,52 Kč do 1. 12. 1993 od 20. 8. 1993
Alusuisse-Lonza Holding AG Vklad: 559 880 000,-- Kč Splaceno: 212 168.199,50 Kč do 20. 8. 1993 od 3. 6. 1993
Kovohutě Děčín, s.p. Vklad: 420 129 000,-- Kč Splaceno: 420 129 000,-- Kč do 27. 3. 1995 od 3. 6. 1993
Kovohutě Děčín, a.s. Vklad: 117 791 000,-- Kč Splaceno: 117 791 000,-- Kč do 27. 3. 1995 od 3. 6. 1993
Výše základního jmění společnosti: 1 097 800 000,- Kč. Výše vkladu každého společníka a rozsah jeho splacení: Alusuisse-Lonza Holding AG - vklad : 559 880 000,-- Kč - splaceno : 167 577 700,50 Kč Kovohutě Děčín, s.p. - vklad : 420 129 000,-- Kč - splaceno : 420 129 000,-- Kč Kovohutě Děčín, a.s. - vklad : 117 791 000,-- Kč - splaceno : 117 791 000,-- Kč. do 3. 6. 1993 od 1. 4. 1993
Výše základního jmění společnosti: 1 097 800 000,- Kč. Výše vkladu každého společníka a rozsah jeho splacení: Kovohutě Děčín, s.p. - vklad : 420 129 000,- Kč - splaceno : 420 129 000,- Kč Kovohutě Děčín, a.s. - vklad : 117 791 000,- Kč - splaceno : 117 791 000,- Kč. do 1. 4. 1993 od 25. 3. 1993
3. Kovohutě Děčín, a.s., se sídlem Ústecká 37, Děčín V. od 26. 10. 1992
Kmenové jmění společnosti činí: l O97 8OO OOO,-- Kčs Výše vkladů společníků: Alusuisse-Lonza Holding AG - vklad: 559 88O OOO,-- Kčs - splaceno: 7l 77l 858,39 Kčs Kovohutě Děčín s.p. - vklad: 42O l29 OOO,-- Kčs Kovohutě Děčín a.s. - vklad: ll7 79l OOO,-- Kčs. do 25. 3. 1993 od 26. 10. 1992
Kmenové jmění společnosti činí: l O97 8OO OOO,-- Kčs Výše vkladů společníků: - Alusuisse-Lonza Holding AG - vklad: 559 88O OOO,-- Kčs - splaceno: 7l 77l 858,39 Kčs - Kovohutě Děčín, s.p. - vklad: 537 92O OOO,-- Kčs. do 26. 10. 1992 od 3. 9. 1992
Kmenové jmění společnosti činí: l O97 8OO OOO,-- Kčs. Výše vkladů společníků: - Alusuisse-Lonza Holding AG - vklad: 559 88O OOO,-- Kčs - splaceno: 9 444 4l7,8O Kčs - Kovohutě Děčín, s.p. - vklad: 537 92O OOO,-- Kčs. do 3. 9. 1992 od 1. 9. 1992
Zastupování: Společnost navenek zastupuje jednatel (ředitel) ing. Vladimír F i š e r , bytem Děčín VI.,Slovanská 103, ředitel pro finance a administrativu Manfred B l a s s l , bytem 68OO Mannheim l, Am Sonengarten lO, SRN a ředitel pro výrobu, prodej a marketing Franz Joseph M ö c k l i , bytem Eichenstrasse 6, 4l42 Münchenstein, Švýcarsko. do 27. 3. 1995 od 10. 5. 1991
Údaje o založení společnosti: Aluminium - Děčín, spol. s r.o. byla založena společenskou smlouvou, kterou dne 29.3.1991 uzavřeli 1. Kovohutě Děčín, s.p. se sídlem Děčín, Ústecká 37 2. Alusuisse - Lonza Holding AG, Feldeggstrasse 4, 8034 Curych, Švýcarsko. od 29. 3. 1991
Povolení k založení podniku se zahraniční majetkovou účastí bylo vydáno rozhodnutím Federálního ministerstva financí ČSFR ze dne 27.3.l99l, č.j. XI/2 - 7 lO4/9l, pořadové čislo O2685. od 29. 3. 1991
Podepisování: Podepisování za společnost se děje tak, že ředitel připojí své jméno k natištěnému nebo napsanému názvu společnosti. do 27. 3. 1995 od 29. 3. 1991
Kmenové jmění společnosti činí: 1 097 800 000,- Kčs. Výše vkladů společníků: - Alusuisse-Lonza Holding AG - vklad: 559 88O OOO,-- Kčs - Kovohutě Děčín, s.p. - vklad: 537 92O OOO,-- Kčs. do 1. 9. 1992 od 29. 3. 1991
Základní kapitál
vklad 1 097 800 000 Kč
od 3. 6. 1993Jednatel
První vztah: 27. 9. 2018
vznik funkce: 1. 3. 2011
Velká Kraš 350, 790 58, Česká republika
Jednatel
První vztah: 13. 4. 2011 - Poslední vztah: 27. 9. 2018
vznik funkce: 1. 3. 2011
Velká Kraš 350, 790 58, Česká republika
Jednatel
První vztah: 29. 6. 2010 - Poslední vztah: 19. 12. 2014
vznik funkce: 5. 5. 2010
zánik funkce: 15. 12. 2014
Chambéry, Rue Vieille Monnaie 88, Francie
Jednatel
První vztah: 25. 2. 2010 - Poslední vztah: 21. 2. 2011
vznik funkce: 9. 12. 2009
zánik funkce: 6. 12. 2010
Sulzbach, Haingrabenstrasse 15, 65843, Německo
Jednatel
První vztah: 30. 4. 2005 - Poslední vztah: 25. 2. 2010
vznik funkce: 11. 2. 2005
zánik funkce: 9. 12. 2009
Slovanská 1344/73, Děčín, 405 02, Česká republika
Jednatel
První vztah: 30. 1. 2002 - Poslední vztah: 24. 5. 2006
vznik funkce: 26. 11. 2001
zánik funkce: 29. 3. 2006
Náprstkova 213/5, Praha, 110 00, Česká republika
Jednatel
První vztah: 5. 1. 1999 - Poslední vztah: 30. 1. 2002
vznik funkce: 4. 9. 1992
zánik funkce: 26. 11. 2001
Am Sonenngarten 10, 68169 Mannheim 1, SRN v ČR: Děčín VI., Slovanská 73, Česká republika
Jednatel
První vztah: 7. 7. 1998 - Poslední vztah: 30. 4. 2005
vznik funkce: 29. 3. 1991
zánik funkce: 11. 2. 2005
Františkov nad Ploučnicí 82, 407 23, Česká republika
Jednatel
První vztah: 3. 11. 1997 - Poslední vztah: 5. 1. 1999
68169 Mannheim l, SRN, Am Sonengarten 10, Česká republika
Jednatel
První vztah: 1. 9. 1997 - Poslední vztah: 3. 11. 1997
6800 Mannheim l, SRN, Am Sonengarten 10, Česká republika
Jednatel
První vztah: 1. 9. 1997 - Poslední vztah: 5. 1. 1999
4142 Műnchenstein, Švýcarsko, Eichenstrasse 6, Česká republika
Jednatel
První vztah: 27. 3. 1995 - Poslední vztah: 1. 9. 1997
4142 Műnchenstein, Švýcarsko, Eichenstrasse 6, Česká republika
Jednatel
První vztah: 27. 3. 1995 - Poslední vztah: 1. 9. 1997
6800 Mannheim l, SRN, Am Sonengarten 10, Česká republika
Jednatel
První vztah: 27. 3. 1995 - Poslední vztah: 7. 7. 1998
Slovanská 1411/103, Děčín, 405 02, Česká republika
Ředitel pro finance a admin.
První vztah: 4. 9. 1992 - Poslední vztah: 27. 3. 1995
Am Sonengarten lO, 68OO Mannheim l, SRN, Česká republika
Řed. pro výr., prodej a markt.
První vztah: 22. 4. 1992 - Poslední vztah: 27. 3. 1995
Eichenstrasse 6, Švýcarsko, 4l42 Münchenstein, Česká republika
Řed. pro výr.,prodej a market.
První vztah: 10. 5. 1991 - Poslední vztah: 22. 4. 1992
Im Standler 21, 7705 Steisslingen, SRN, Česká republika
Ředitel pro finance a administ
První vztah: 10. 5. 1991 - Poslední vztah: 4. 9. 1992
Palmstrasse 20, 8400 Winterthur, Švýcarsko, Česká republika
Ředitel
První vztah: 29. 3. 1991 - Poslední vztah: 27. 3. 1995
Slovanská 1411/103, Děčín, 405 02, Česká republika
Společnost má vždy nejméně dva prokuristy. Za společnost jednají a podepisují vždy dva prokuristé společně a nerozdílně.
od 9. 7. 2012Jednatel zastupuje společnost samostatně.
od 19. 12. 2014Jménem společnosti jednají a podepisují navenek jednatelé, a to každý samostatně.
do 19. 12. 2014 od 9. 7. 2012Za společnost jednají navenek jednatel, prokurista, a pokud jsou dva prokuristé, jednají oba dva společně. Podepisování za společnost se děje tak, že k předtištěnému nebo předepsanému jménu společnosti připojí svůj podpis, jednatel, prokurista, a pokud jsou dva prokuristé, tak připojí svůj podpis oba dva společně.
do 9. 7. 2012 od 26. 5. 2006Za společnost jednají navenek vždy dva jednatelé, ředitelé, nebo prokuristé společnosti a to vždy společně. Podepisování za společnost se děje tak, že k předtištěnému nebo předepsanému jménu společnosti připojí svůj podpis, alespoň dva jednatelé, ředitelé nebo prokuristé společnosti.
do 26. 5. 2006 od 27. 3. 1995Prokura
První vztah: 12. 6. 2026
V Hliništi 320/22A, Děčín, 405 02, Česká republika
Čsl. mládeže 336/41, Děčín Děčín IV-Podmokly, 405 02
Prokura
První vztah: 2. 2. 2018
Šafaříkova 1185/6, Litoměřice, 412 01, Česká republika
Společník
Žalany 176, 417 63
Prokura
První vztah: 7. 2. 2013 - Poslední vztah: 27. 9. 2018
Vilsnická 207/49, Děčín, 405 02, Česká republika
Prokura
První vztah: 7. 2. 2013 - Poslední vztah: 12. 6. 2026
Wolkerova 1121/6, Děčín, 405 02, Česká republika
Prokura
První vztah: 12. 6. 2007 - Poslední vztah: 2. 2. 2018
Šafaříkova 1185/6, Litoměřice, 412 01, Česká republika
Prokura
První vztah: 12. 7. 2005 - Poslední vztah: 8. 8. 2011
Na Vyhlídce 314, Děčín, 405 05, Česká republika
Prokura
První vztah: 5. 1. 1999 - Poslední vztah: 13. 2. 2006
Obvodová 117/4a, Děčín, 405 02, Česká republika
Prokura
První vztah: 5. 1. 1999 - Poslední vztah: 7. 2. 2013
Slovanská 1607/101a, Děčín, 405 02, Česká republika
Prokura
První vztah: 5. 1. 1999 - Poslední vztah: 7. 2. 2013
Slovanská 1519/99, Děčín, 405 02, Česká republika
Společník
První vztah: 27. 3. 1995 - Poslední vztah: 1. 9. 1997
Ústecká 751/37, Děčín, 405 02, Česká republika
Společník
První vztah: 27. 3. 1995 - Poslední vztah: 1. 9. 1997
Ústecká 751/37, Děčín, 405 02, Česká republika
Společník
První vztah: 20. 12. 1994 - Poslední vztah: 1. 9. 1997
Feldeggstrasse 4, ZH-Curych, Švýcarsko
vznik první živnosti: 27. 5. 1992
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona | |
|---|---|
| Obory činnosti |
|
| Druh | živnost volná |
| Vznik oprávnění | 16. 6. 1992 | Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady |
| Druh | živnost vázaná |
| Vznik oprávnění | 16. 6. 1992 | Slévárenství, modelářství |
| Druh | živnost řemeslná |
| Vznik oprávnění | 27. 5. 1992 | Obráběčství |
| Druh | živnost řemeslná |
| Vznik oprávnění | 27. 5. 1992 | Zámečnictví, nástrojářství |
| Druh | živnost řemeslná |
| Vznik oprávnění | 27. 5. 1992 |
| podnikání v oblasti nakládání s odpady | |
|---|---|
| Druh | živnost volná |
| Vznik oprávnění | 16. 6. 1992 |
| Zánik oprávnění | 30. 6. 2008 | pronájem nemovitostí |
| Druh | živnost volná |
| Vznik oprávnění | 2. 6. 1997 |
| Zánik oprávnění | 30. 6. 2008 | Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software |
| Druh | živnost volná |
| Vznik oprávnění | 23. 1. 2006 |
| Zánik oprávnění | 30. 6. 2008 | Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců |
| Druh | živnost volná |
| Vznik oprávnění | 23. 1. 2006 |
| Zánik oprávnění | 30. 6. 2008 | Podnikání v oblasti nakládání s odpady |
| Druh | živnost koncesovaná |
| Vznik oprávnění | 16. 6. 1992 |
| Zánik oprávnění | 21. 10. 2004 |
Data uváděná na této stránce jsou přebírána z veřejných databází Ministerstva financí a Ministerstva spravedlnosti.
Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na tyto zdroje.
Všechny provedené změny se projeví do 60 dnů i na serveru Podnikatel.cz, který jednotlivá data přebírá automaticky bez ručního zásahu.
Data ohledně klasifikace ekonomických činností jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva financí ČR (MFČR). Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na zdroj MFČR, konkrétně na e-mail: ares@mfcr.cz.
Data ohledně právní formy, předmětu podnikání, kapitálu, odpovědných osobách a ostatních skutečnostech jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva spravedlnosti ČR (MSČR). Jakékoliv požadavky na jejich úpravu či odstranění ve veřejných rejstřících je v případě obchodního rejstříku nutno uplatnit postupem podle https://or.justice.cz/ias/ui/podani.