MT STAVES s.r.o.

Firma MT STAVES s.r.o., společnost s ručením omezeným. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou C 277878, Městský soud v Praze. Její základní kapitál je ve výši 100 000 Kč.

Základní údaje o subjektu

IČ:

06220169

Sídlo:

Průmyslová 135, Pňov-Předhradí Pňov, 289 41

Právní forma:

Společnost s ručením omezeným

Datum vzniku:

26. 6. 2017

DIČ:

CZ06220169

Registr ekonomických subjektů

Statistické údaje

institucionální sektor Národní soukromé nefinanční podniky
velikostní kat. dle počtu zam. 1 - 5 zaměstnanců

Klasifikace ekonomických činností

00 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
38110 Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
41000 Výstavba bytových a nebytových budov
43120 Příprava staveniště
46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel
47 Maloobchod, kromě motorových vozidel
49410 Silniční nákladní doprava
95310 Opravy a údržba motorových vozidel

Adresa

Průmyslová 135, Pňov-Předhradí 28941

Obchodní rejstřík

Spisová značka

C 277878, Městský soud v Praze

Obchodní firma

MT STAVES s.r.o. od 26. 6. 2017

Právní forma

Společnost s ručením omezeným od 26. 6. 2017

adresa

135
Pňov-Předhradí 28941 od 15. 6. 2026

adresa

Kolínská 26
Pňov-Předhradí 28941 do 15. 6. 2026 od 26. 6. 2017

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v rozsahu těchto oborů činnosti: Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků od 15. 6. 2026

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 2,5 tuny a nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí od 15. 6. 2026

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. do 15. 6. 2026 od 26. 6. 2017

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. od 26. 6. 2017

Opravy silničních vozidel. od 26. 6. 2017

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí do 15. 6. 2026 od 26. 6. 2017

Kapitál

Základní kapitál

vklad 100 000 Kč

od 26. 6. 2017

Statutární orgán

2 fyzické osoby

Tomáš Endler

Jednatel

První vztah: 26. 6. 2017

vznik funkce: 26. 6. 2017

náměstí Obránců míru 7, Velim, 281 01, Česká republika

Další vztah k této osobě

Michal Salava

Jednatel

První vztah: 26. 6. 2017

vznik funkce: 26. 6. 2017

Kolínská 112, Pňov-Předhradí, 289 41, Česká republika

Každý jednatel zastupuje společnost samostatně. Pokud společnost uzavírá smlouvy nebo činí jiné právní jednání, na jejichž základě se společnost zaváže plnit či přijmout závazek, jehož hodnota vyjádřená v penězích přesahuje částku 200.000,-- Kč (slovy dvě stě tisíc korun českých), zastupují společnost oba jednatelé společně. Při stanovení hodnoty závazku se vychází z výše peněžitého závazku bez DPH, u nepeněžitého závazku z jeho obvyklé hodnoty v čase a místě vyjádřené v penězích, u smluv uzavřených na dobu neurčitou z výše závazku, který vznikne společnosti za čtyři (4) roky trvání smlouvy a u smluv uzavřených na dobu určitou z výše závazku, který vznikne společnosti za dobu trvání smlouvy.

od 26. 6. 2017

Další vztahy firmy MT STAVES s.r.o.

2 fyzické osoby

Tomáš Endler

Společník

První vztah: 26. 6. 2017

náměstí Obránců míru 7, Velim, 281 01, Česká republika

Další vztah k této osobě

Michal Salava

Společník

První vztah: 26. 6. 2017

Kolínská 112, Pňov-Předhradí, 289 41, Česká republika

Živnostenský rejstřík

vznik první živnosti: 26. 6. 2017

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
  • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
  • Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnost volná
Vznik oprávnění 26. 6. 2017
Opravy silničních vozidel
Druh živnost řemeslná
Vznik oprávnění 26. 6. 2017
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Druh živnost vázaná
Vznik oprávnění 26. 6. 2017
Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 2,5 tuny a nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí
Druh živnost koncesovaná
Vznik oprávnění 26. 6. 2017
Veškeré údaje o ekonomických subjektech, firmách a živnostnících, které zde uveřejňujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků (například obchodního rejstříku či živnostenského rejstříku). Pokud máte za to, že údaje jsou nepřesné či že by z nějakého důvodu veřejně dostupné být neměly, je nutno obrátit se na správce příslušného zdrojového rejstříku se žádostí o opravu či výmaz. Změna či odstranění údaje provedené správcem příslušného veřejně dostupného rejstříku se poté bez nutnosti Vašeho dalšího požadavku promítnou v rámci pravidelné aktualizace i do námi uveřejňovaných údajů.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).