Multiconnect s.r.o.

Firma Multiconnect s.r.o., společnost s ručením omezeným. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou C 427513, Městský soud v Praze. Její základní kapitál je ve výši 1 Kč.

Základní údaje o subjektu

IČ:

23489871

Sídlo:

Wuchterlova 584/16, Praha Dejvice, 160 00

Právní forma:

Společnost s ručením omezeným

Datum vzniku:

14. 7. 2025

DIČ:

CZ23489871

Registr ekonomických subjektů

Statistické údaje

institucionální sektor Národní soukromé nefinanční podniky
velikostní kat. dle počtu zam. Neuvedeno

Klasifikace ekonomických činností

00 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel
4779 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
62020 Poradenství v oblasti informačních technologií
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
7010 Činnosti vedení podniků
74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
772 Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
812 Úklidové činnosti

Obchodní rejstřík

Spisová značka

C 427513, Městský soud v Praze

Obchodní firma

Multiconnect s.r.o. od 14. 7. 2025

Právní forma

Společnost s ručením omezeným od 14. 7. 2025

adresa

Wuchterlova 584/16
Praha 16000 od 14. 7. 2025

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činností: Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Velkoobchod a maloobchod Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím Pronájem a půjčování věcí movitých Zprostředkování obchodu a služeb Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Překladatelská a tlumočnická činnost Poskytování služeb pro právnické osoby a svěřenské fondy Poskytování technických služeb Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály od 14. 7. 2025

Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor od 14. 7. 2025

Kapitál

Základní kapitál

vklad 1 Kč

od 14. 7. 2025

Statutární orgán

1 fyzická osoba

Dr. Petr Pechar, LL.D.

Jednatel

První vztah: 14. 7. 2025

vznik funkce: 14. 7. 2025

Čs. armády 276/3, Praha, 160 00, Česká republika

Jednatel zastupuje společnost samostatně.

od 14. 7. 2025

Další vztahy firmy Multiconnect s.r.o.

1 fyzická osoba

Dr. Petr Pechar, LL.D.

Společník

První vztah: 14. 7. 2025

Čs. armády 276/3, Praha, 160 00, Česká republika

Veškeré údaje o ekonomických subjektech, firmách a živnostnících, které zde uveřejňujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků (například obchodního rejstříku či živnostenského rejstříku). Pokud máte za to, že údaje jsou nepřesné či že by z nějakého důvodu veřejně dostupné být neměly, je nutno obrátit se na správce příslušného zdrojového rejstříku se žádostí o opravu či výmaz. Změna či odstranění údaje provedené správcem příslušného veřejně dostupného rejstříku se poté bez nutnosti Vašeho dalšího požadavku promítnou v rámci pravidelné aktualizace i do námi uveřejňovaných údajů.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).