Sídlo podnikání: Viničná 846/36, Mladá Boleslav, 293 01
podnikatel
Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Spojovací 688, Postřelmov, 789 69, Česká republika
Působí ve firmách ProGalvotech s.r.o. a J.V.Š., s.r.o.Sídlo podnikání: Na Blatech 1539/16, Česká Lípa, 470 01
Sídlo podnikání: Brigádníků 1817/15, Praha, 100 00, Česká republika
Působí ve firmě Psychiatrie Vinohrady s.r.o.Sídlo podnikání: Březová 99, 687 67, Česká republika
Sídlo podnikání: Jelenice 1799, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
Působí ve firmě ŠIMNEŠ s.r.o.Sídlo podnikání: Křimická 720/7, Plzeň, 318 00, Česká republika
Působí ve firmě Greyhounds Plzeň, z.s.Sídlo podnikání: Schwaigrova 661/21, Brno, 617 00, Česká republika
Působí ve firmě BRUG s.r.o.Sídlo podnikání: Východní 563, Pardubice, 530 03, Česká republika
Působí ve firmě Na plácku z. s.