Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Horka I 51, 286 01, Česká republika
Působí ve firmách Cool media s.r.o., FK ČÁSLAV, z. s., Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 317 ulice Na Sioně, Kutná Hora a dalšíchSídlo podnikání: Karlovo náměstí 290/16, Praha, 120 00, Česká republika
Působí ve firmě MARV Travel s.r.o.Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Radniční 87/4, Šternberk, 785 01, Česká republika
Působí ve firmě Prime Svoboda s.r.o.Sídlo podnikání: Vojanova 1649/8, Brno, 615 00
Sídlo podnikání: Poštova 1200/1, Praha, 184 00, Česká republika
Působí ve firmách Apart-Moravia, s.r.o. a JSRV Group s.r.o.Sídlo podnikání: tř. Svobody 645/2, Olomouc, 779 00, Česká republika
Působí ve firmách PUBLISHERS s.r.o., 100ks s.r.o. a iFutu.cz s.r.o.Sídlo podnikání: Na Zemance 800/15, Praha 4, 147 00, Česká republika
Působí ve firmách Dream Garage s.r.o., Decarbo.cz - automobile, s.r.o. a Find-bus.com, s.r.o.Sídlo podnikání: Javorová 112, Holubice, 252 65, Česká republika
Působí ve firmách Bonidua s.r.o. a Martin Švarc s.r.o. v likvidaciSídlo podnikání: Malířská 609/5, Praha, 170 00, Česká republika
Působí ve firmách Champ Towers Prague s.r.o. v likvidaci a Sport Towers Prague s.r.o.